Skocz do zawartości
SEREMIAK

MAM PROBLEM Z GAINWARD GF4Ti 4200

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem co sie dzieje z moim kompem podejrzewam ze to grafa.

Gdy uruchomie jakoms gre i chwile pogram(niekiedy na samym starcie)

gra mi sie wiesza i na ekranie pojawiają sie kolorowe prostokaty,niekiedy dzieje mi sie tak przy uruchomieniu kompa,pare restartow i uruchamia sie normalinie.grafa jest niekrecona.

AMD Athlon XP1800+,MSI K7T266Pro2,ram256Mbddr,GF4Ti4200Gainward,

SB.LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. :wink:

To juz tradycja jesli chodzi o te karty - trefna seria i tyle nic innego nie zrobisz niz wysłanie karty do MMV bo ta firma wlasnie jest dystrybutorem kart Gainward.

Mi niestety tez trafila sie wadliwa karta i juz prawie tydzien temu wyslalem ja do MMV.

Skontaktuj sie z serwisem MMV i opisz im cala sprawe. serwis@mmv.com.pl

 

PS - na drugi raz uzyj opcji szukaj (bo niektorzy moga sie zdenerwowac), a tak wogole to bylo o tym duzo.

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM Gainward G4Ti4200 128MB VIVO/DVI AGP8x (BGA 3,3ns) 325/670 950zł

Dlaczego ja sprzedajesz super karta dostalem od MMV taka sama kreci sie na 305/640 stabilnie (wymienilem tylko wentyl na GF4 Booster TT bo od oryginalnego mozna bylo ogluchnac a ten zwalniam Fan Matem Zalmana i cisza a jak chce pograc to obroty na max).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, a mi się kręci na 325/670 bo wyżej nie próbowałem. Godzina grania w UT2003 i żadnych artefaktów!!!!!

Ja wyzej nie probowalem bo wyczytalem w jakims francuskim serwisie recke tej karty i tam panowie napisali ze im chodzila stabilnie 307/640 a biorac pod uwage ze ostatnio nie moglem sie dluzej nacieszyc poprzednia grafika wole tej nie zylowac za bardzo - ty swoja opychasz wiec masz do niej inne podejscie :-) ale jak wroce do chaty to zobacze jakie jest jej maximum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Malem podobne problemy z Gainwardem GF4200 Ultra/650. Ostatnio zwisy zaczely pojawiac sie czesciej (2 razy dziennie) wiec odeslalem w ostatni piatek karte do MMV . W srode przyszla paczka z nowym GF4200 Ultra/650-8x TV i nowa 3 letnia gwarancja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mlod :!:

Ja rowniez karte wyslalem w ubiegly piatek, ale widocznie twoja karta caly czas sie sypala ztad tak szybka odpowiedz ze strony MMV, a moja karta raz chodzila spox, a raz sie z nia "żyć" nie dalo.

 

Update.

Wlasniesprawdzilem poczte i dowiedzialem sie ze karta zostala sprawdzona i wymieniona na GF4 4200 Ultra/650-8x TV :D :D :D

Nawet nie wiecie jak sie ciesze - praktycznie 3 misiace bez porzadnego grania, a na poczatku przyszlego tygodnia dostane nowa i chyba nie pojde do szkoly jak zaczne grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to wcale tak czesto mnie sie nie sypala... Jak policze wszystkie zwisy w ciagu pol roku uzytkowania to moze bedzie z 20 :P.

Prubowalem nawet zawiesic karte poprzez ustawienie obrazu stereoskopowego ale sie nie dalo... Jednak na szczescie wyslalem ja do MMV i otrzymalem nowa :D

 

Szkoda ze ta nowa karta slabo sie kreci :(. Sprawdzalem same pamieci narazie i przy 590 pojawily sie bledy w tescie nature a przy 595 zwis :(. Moze sie ktos wypowiedziec ile by dalo zamontowanie radiatorow na pamieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ta nowa karta slabo sie kreci :(. Sprawdzalem same pamieci narazie i przy 590 pojawily sie bledy w tescie nature a przy 595 zwis :(. Moze sie ktos wypowiedziec ile by dalo zamontowanie radiatorow na pamieci?

U mnie pamieci karty chodza spoko na 580MHz, nastepna wartosc jakie da sie ustawic to juz 594MHz i wtedy sa zwisy czasem.

 

Ogolnie po zalozeniu DUZYCH radiatorkow sytuacja sie nie zmienila praktycznie nic a nic :? Ale moze u ciebie bedzie inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna przypalic karte zapalarka do kuchenki gazowej. Po takiej "reanimacji" nie wstanie... :wink:

 

Ale po co psuc dobra karte, lepiej ja sprzedaj :idea: :idea: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna przypalic karte zapalarka do kuchenki gazowej. Po takiej "reanimacji" nie wstanie...  :wink: 

 

Ale po co psuc dobra karte, lepiej ja sprzedaj :idea:  :idea:  :idea:

takie metody, to dzialaja na lamerskie serwisy - jak zechca to porzadnie sprawdzic, to 'wyniuchaja', o co biega i nici beda z czegokolwiek :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakiegoś głupka który ją kupi za 1000zł więc dokładam 250zł i mam Radeona9700 PRO made by His. :)

o qwa co za idiota, jak najpierw przeczytalem to 950 to chcialem ci wysmiac ale widze ze parapety sie tez zdarzaja :) ja mojego MSI wciagnelem za 500 zl !!! wiec 1000 to za bardzo podobnego bym na 100% nie dal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogule to jak tak gadacie to sie ciesze ze zadnego gainwarda nie kupilem :P i cosik te wasze grafy sie cieniutko na pamieci kreca, mimo ze rdzen zajefajny... u mnie tylko 300 ale mam A2 :( ale za to pamiec mam lepsza i to na standardowym chlodzeniu, chociaz teraz chcem se radiatorki jakies zakupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogule to jak tak gadacie to sie ciesze ze zadnego gainwarda nie kupilem :P i cosik te wasze grafy sie cieniutko na pamieci kreca, mimo ze rdzen zajefajny... u mnie tylko 300 ale mam A2 :( ale za to pamiec mam lepsza i to na standardowym chlodzeniu, chociaz teraz chcem se radiatorki jakies zakupic...

 

CIENIUTKO???!?!?!?!?! A co powiesz na moje 325/670??? Na G4 Ti4200 XP GS AGP8x BGA 3,3ns Samsung?? I to jeszcze nie moje ostatnie słowo (WC SOON)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...