Skocz do zawartości
Sqter

Nie Mogę Zainstalować Directx 9

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam WInXp Pro z SP2. Był zainstalowany DX9 ale odinstalowałem go wracając do DX8 (po co ?! Odp w linku do posta poniżej). Teraz chciałbym ponownie zainstalować DX9 (najnowsza wersja) ale nie mogę :cry: Włącza się instalka , no i po KRóTKIEJ chwili komunikat, że OK. Ale nie jest OK bo cały czas mam DX 8.1 :mur: Problem znany ale ja znowu nie potrafię sobie poradzić. Zmieniałem tryb zgodności ale to nie pomogło :sad:

Podczas próby ponownej instalacji SP2 wyskakuje błąd , że nie może skopiować pliku ipseldpc.dll. Jakoś tak mi co raz częściej się myśli , że bez formatu się nie obędzie

Problem swój zacząłem w temacie o deinstalacji DirectX9b. TEN POST Niestety teraz tytuł tamtego tematu jest nieadekwatny do mojego obecnego problemu. Dlatego zdecydowałem się na nowy temat mając nadzieję, że Ktoś mi pomoże i obędzie się bez przeinstalowania systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem , z tym ze ja po powrocie do 8.1 zainstalowałem 9.0b ...Przy próbie instalacji 9.0c podobnie jak u Ciebie .

Myśle ze początkiem moich problemów był update do wersji z kwietnia.2007 nie wiem jak u Ciebie ale wersje po 12.06 sa jakies wadliwe

( gry chca directa ktory jest zainstalowany) ..Czytałem gdzies na forum searchenginers że można go usunąć manualnie tzn urchom/dxdiag i tam

wywalasz wszystko co jest zwiazane z dx9 ...i kilka plikow ktore zaaktualizował

ale to wersja ostateczna i moze Ci system pasć niemniej ja spróbuje

najwyzej potem postawie system ...

Jak sobie poradzisz to zapodaj info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spróbuję jeszcze w trybie awaryjnym. No bo z przeinstalowaniem SP 2 mam kłopot o którym napisałem wyżej. Będę walczył jak już dojdzie do mnie nowy zasilacz bo narazie to komp w szafie (patrz sygnaturka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie pradziłem ..

zrobiłem tak jak ty z tym ze doinstalowałem potem 9.0b ale to raczej nie ma znaczenia ... start/uruchom/dxdiag

potem spisałem sobie wszystkie pozostalosci po starym direcie i w sumie

troche na czuja ...Wywaliłem z katalogu system32/co było zablokowane to z pomoca program unlocker ...

Nastepnie restart kompa ...o dziwo wstal ale bledw wywalil mnóstwo .

Potem instalka Service packa 2 ( tj najazniejsze ) .

Nastepnie instalka sterow do grafy i juz wsio działa...

*****

Skutki uboczne troche wolniejsze uruchamianie systemu ...tzn gdy pojawia sie pulpit to żeby wszystko się wyswietliło trwa troche dłuzej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...