Skocz do zawartości
C3S

Ecs K7vza V3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam płytę główną ECS K7VZA v3.0 i chciałbym się dowiedzieć jakie procki obsługuje ta płyta? Byłem na stronie producenta ale niestety nie chciało mi załadować specyfikacji płyty więc napisałem tego posta. Mam jeszcze pytanie bo na płycie pisze że jest to socket 462 a więc czy to będzie to samo co socket A??? Jakiego niedrogiego procka polecicie do tej płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Włożyłem do teh płytki Athlona i jak włączam kompa to po 3sekundach sam sie wyłącza. Czym może być to spowodowane? Czy procesor jest uszkodzony?

Sprawdz jeszcze wymiar technologiczny proca. Kumpel mial tak na Jetwayu. Na nim nie szedl , Epox smigal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Athlon działał elegancko do póki nie spalił się zasilacz. Po zmianie zasilacza ( na megabajt 350W) komputer zaczoł się tak zachowywać czyli po włączeniu po chwili się wyłączał. Wyciągnełem procka i odpaliłem samą płyte i włączyła sie i chodziła cały czas ale nie bylo obrazu na monitorze. Czy po odpaleniu płyty bez procka tylko ramy i karta graficzna komputer powinien wyswietlic obraz zeby np. wejsc do biosu?

Edytowane przez C3S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiles cleac cmos zworka?

 

obsluzy kazdego athlona na szynie 133mhz, tylko zrob aktualizacje biosu do najnowszego i sprawdz czy podlaczyles wentylator szybkoobrotowy minimum z 3000rpm do zlacza cpu fan, ta plyta ma domyslnie po clear cmos wlaczona opcje ochorony przed brakiem obrotow i moze przez to sie wylacza

Edytowane przez hugo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...