Skocz do zawartości
Gasto

7800 Gtx 512 - Grafa Referencyjna Nvidii, Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

niedawno kupiłem wspaniała karte graficzną 7800 GTX 512 550/1700 firmy nvidia. jest to model referencyjny, karte kupiłem jako sprawną i nie chce działać ;// nie mam już siły, sprawdzałem wszystkie możliwości i na innym komputerze, karta nie daje obrazu, ale reszta startuje, słychac jak dysk śrupie, obrazu nie ma ale widać że system sie ładuje. Karta wygląda idealnie jak nowa, nic nie brakuje nie ma żadnych przebarwień, upaleń itp. rzeczy, śmierdzi nowością. Koles od którego ją kupiłem twierdzi że karta jest w 100% sprawna, poza tym ma kilka dni a co najważniejsze potwierdza wszystko screnami ( i wszystko sie zgadza). Producent zaleca minimum 400W na te grafe i linie 12V 22A, ja mam tagana 530W który jest w stanie pociągnąc dwie takie grafy w SLI, ma on linie 12V combine 33A. u kolegi jest tak samo te same objawy, ma hipera 630W z linią 12V 25A. Naprawde nie mam już siły i pomysłów więc zwracam sie do was :( dodatkowe zasilanie oczywiście zawsze podpinam, zastanawiam się czy nie wgrać jkiegoś nowszego biosu, bo jest, ale czy to ma sens ?? co waszym zdaniem jest nie tak ? żal mi tyłek ściska jak patrze na taka graficzke i nie moge jej odpalić, PROSZE O POMOC :mur:

 

z góry dzieki za wszelkie wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% sprawna, poza tym ma kilka dni a co najważniejsze potwierdza wszystko screnami ( i wszystko sie zgadza).

Jak 100% sprawna jak nie jest sprawna [; ządaj zwrotu kasy i niec se zabiera padło z powrotem.

Poza tym skoro "ma kilka dni" to chyba jest na gwaracjie nie ?

I wtedy nie ma żadnej dyskusji tylko wysyłasz karte na gware.

ps: ^^

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Mowisz, ze sprawdzales ja na innym komputerze, ale czy ten inny komputer mial tez inny monitor ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiles przez net, masz prawo zwrotu w ciagu 10dni, nawet jak bylo to allegro !

PS. Ostatnio sprzedalem 7900GTO@GTX i uwerz mi karta o ktorej piszesz wcale nie jest az taka wspaniala jak ci sie wydaje.

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiles przez net, masz prawo zwrotu w ciagu 10dni, nawet jak bylo to allegro !

PS. Ostatnio sprzedalem 7900GTO@GTX i uwerz mi karta o ktorej piszesz wcale nie jest az taka wspaniala jak ci sie wydaje.

na karte nie było gwarancji, sprawdząłem ją na 3 komputerach i tosamo, ale sprawa już nieaktualna, koleś oddaje mi siano ;D

 

PS

"wspaniała" - to kwestia gustu, mi sie podboba bardzo to chłodzenie które ma 7800gtx czy też 7900 gtx, jest wyapsione ;p a co do wydajności w porównaniu z 7900GTO to GTX jest wydajnieszy, tyle tlylko że jest jeszcze coś takiego jak OC ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dajcie spokój z tym, kupiłeś uwaloną kartę którą wcześniej ktoś uwalił i sprzedawał, zobaczcie do tematu allegro lole i przed ostatnia strona. Straciłeś kasę i tyle.

 

EDIT: Link do POSTU: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2604619

EDIT2: kain nie ciągnijmy tego [; Chciałem zauważyć jak toczyła sie cała sprawa i nie trzeba było zakładać tematu o tym (jest zbiorczy...) ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu czytaj uwaznie ;-) "koleś oddaje mi siano"

No właśnie Grzechu dobrze mówi. On zapłacił kupe kasy, a koleś mu oddaje siano :) No i co on teraz z tym sianem zrobi, obtapetuje sobie nim kompa czy schowa na Wigilię :)

 

Dobra koniec OT, sprawa załatwiona i wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasto pytan poraz drugi. Czy kazdy z tych komputerow mial inny monitor ??

tak każdy miał inny monitor, dostałem walnietą grafe i tyle, całe szczęści że siano dostane spowrotem

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie masz problemu, ja też się zastanawiałem, kolesia gruntownie o to wypytałem i okazało się, że ściemniał. No i już po aukcji, kolejny przykład aukcji z przedmiotem za długi i nie wiem co jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś twierdził, że tylko to, ale wiadomo że może kręcić. Poza tym twierdził, że proponowano mu 350zl a on chciał mi sprzedać za 450zł, to przecież sam by sobie naprawił i miał porządną grafę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...