Skocz do zawartości
gmati

Problem: Mp3 1gb, System Nie Widzi Woluminu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pewien problem. Mam MP3 1GB, podłącza się ją do komputera przez port USB.

 

Jedyne co wykrywa system to sprzęt AVID NAND Flash USB Device, ale nie ma woluminu w "Mój komputer". Gdy w menedzeze urzadrzen klikam na zakładkę własciwosci/woluminy i klikam wypełnij to

pokazuje :

 

Dołączona grafika

 

Jak ją przywrócić do życia, dane musze codziennie teraz na plytach przenosic, a to niewygodne jest:/

 

 

Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pewien problem. Mam MP3 1GB, podłącza się ją do komputera przez port USB.

 

Jedyne co wykrywa system to sprzęt AVID NAND Flash USB Device, ale nie ma woluminu w "Mój komputer".

 

Jak ją przywrócić do życia, dane musze codziennie teraz na plytach przenosic, a to niewygodne jest:/

Z góry dziekuje za pomoc

Problem może być z literą dysku. Ale Nie podałeś więcej szczegółów więc strzelam.

 

W sieci np. jest tak że jeżeli mam podmapowane jakieś zasoby sieciowe (szczególnie Novell) to wtedy użądzenie wali np. na literę w/g zasobów windowsa wolną np na H: , a tu się okazuje że H: jest zajęte przez Novell. W takich wypadkach robię tak:

 

1. Wchodzę prawym myszy na "moj komuter" - wybieram "Zarządzaj"

2. Przechodzę do menadzer dysków czy coś takiego (tam gdzie masz listę partycji i dysków)

3. klikam na tym urządzeniu USB co go nie widać i wybieram "Zmień literę dysku"

4. Wybieram jakąś inną wolną np: Q:

5. Daję zatwierdź i pozamiatane.

 

Niestety nie wiem czy to u ciebie pomorze bo nie znam szczegółów.

 

Gdyby nie pomogło opisz czy nie masz jakiś wykrzykników itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...