Skocz do zawartości
w1lko

Jakie sa roznice miedzy Epox 8RDA+ a Epox 8RDA ????

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic epoxa 8rda i nie mam kasy na karte dzwiekowa... czy w obu tych modelach jest ten sam uklad dzwiekowy ?? Czy moze inny?? Slyszalem ze ten sound storm jest podobno calkiem niezly (mialem do tej pory SB 128).. Moze powiecie cos na temat tego ukladu dzwiekowego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: czy tak trudno zajrzeć na stronę producenta??

Drugie primo: uzywaj opcji SZUKAJ

 

To tyle tytułem wstępu, a co do tematu to epox RDA nie ma SoundStorma i min. tym się różni, oprócz LANu i Firewire od wersji z plusem. No i ostatnia kwestia - SS to bardzo dobra "karta" muzyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego jest strona producenta :)

jak sie cos kupuje to warto poczytac - na necie jest MNOSTWO INFORMACJI I RECENZJI na ten temat. Poza tym z miesiac temu na Forum byly setki identycznych pytan, wiec uzyj opcji SZUKAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ na dzwiekowa 6 kanalowa sieciowa i firewire bez + ma chyba 4 kanalowa i nic w wyzej wymienionych

Ma 6kanałów ale bez dekodera Dolby Digital - wykrywa NVIDIA® nForce Audio zamiast NVIDIA® nForce MCP Audio Processing Unit (Dolby® Digital)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde, a ja mam dylemat. Chce qupić 8RDA+, ale w krakowie nie mogę go znaleźć :( i zastanawiam się czy brać 8RDA. Fajnie by było mieć LAN(bo jeśli chodzi o muze, to chyba mam porównywalną). I nie wiem cio zrobić, bo nie chce mi się czekać wieczność na dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup spokojnie tego bez plusa, ja byłem dokładnie w tej samej sytuacji. Z firewire nigdy nie korzystałem i pewnie nie skorzystam, sieciówke mam, a nie wiem czy ta z nForca polubi się z moją siecią, a co do Dolby Digital, to jestem stereo maniakiem i jeśli nie posiadasz sprzętu stereo za conajmniej 3000PLN to nie zauważysz różnicy między twoim Blasterem a APU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie co oznacza opinia na temat różnic między w/w płytami w teście na www.benchmark.pl: "Kilka kondensatorów więcej, szersze możliwości BIOSu, karta sieciowa, FireWire i nowa naklejka, to zasadnicze różnice w stosunku do wersji "bez plusa". Przy różnicy sięgającej 50 zł, nawet nie opłaca się kupować słabszej wersji niż 8RDA+". interesuje mnie głównie kwestia z Biosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te szersze możliwości to pewnie odnośnie firewire, lanu i dzwiękówki - chociaż obie wersje płyty mają te same biosy - nie chciałem czekać z tydzień albo 2 aż się pojawią te z +, mam audigy i lan więc co za problem - poza tym jak ktoś zauważył 8RDA+ bardziej się grzeje - więc do oc lepiej miec bez + :) - żartuję - w 8RDA+ też można wyłączyć wszystko i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka kondensatorów więcej, szersze możliwości BIOSu, karta sieciowa, FireWire i nowa naklejka, to zasadnicze różnice w stosunku do wersji "bez plusa". Przy różnicy sięgającej 50 zł, nawet nie opłaca się kupować słabszej wersji niż 8RDA+.Tak piszą na benchmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...