Skocz do zawartości
Gość sinsx

Pomóżcie W Wyborze Obudowy Do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sinsx

Hey..

 

Planuję kupić nową obudowę do składanego przeze mnie kompa (mniejsza o paramatry).

 

Chodzi o samą obudowę.

 

Mam na oku parę z allegro (najniższe ceny). Kwota to do 150zł najlepiej.

 

Oto moje propozycje:

 

1. Sharkoon Revenge

 

2. Yesico Gladiator

 

3. I Box Pixon 800

 

4. Sunbeam Quarterback

 

5. Aplus Qubic

 

Co byście polecili i co o nich sądzicie.

Liczę na Wasze opinie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I-Box jest bardzo wąska (168mm) - trochę mało. Aplus nie ma z tyłu miejsca na wiatrak 120mm. Sharkoon i Sunbeam prezentują się najrozsądniej pod względem technicznym - chłodzenie, ewentualne wyciszenie. Właśnie te dwie bym brał pod uwagę. Między sobą nie różnią się za bardzo. Co do gustów to nic nie mówię, bo to osobista sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

@kater : właśnie ja tez myślałem o Sharkoon'ie. Cena mieszcząca się w przedziale. Tylko jak z grubością blachy?

 

Co do Aplusa to forumowicze właśnie polecają ją, ze wzgl. na grubą blachę i solidność wykonania. Tak więc te 2ie wchodzą w rachubę na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kater : właśnie ja tez myślałem o Sharkoon'ie. Cena mieszcząca się w przedziale. Tylko jak z grubością blachy?

Od jednego kolesia mam info, że Sharkoon ma balchę 0,7 mm. Cóż, przy cenie poniżej 200 zylka nie można się czegoś innego spodziewać. Blacha 1 mm to Chiefteci i Anteci, ale też nie wszystkie. Właściwie, jak buda nie jest gigantyczna to takie 0,7 lub 0,8 spoko starczy, w końcu nie ma tak wielkich powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sinsx

Spróbuj tego szefa zalicytować - sprawdzony sklep

http://allegro.pl/item193219787__chieftec_...r24m_fvat_.html

kończy się w poniedziałek i nie powinno przekroczyć 150zł a to będzie naprawde najlepszy wybór!

No faktycznie :) blacha 1mm super. Dzienks za namiary. Co Miodka to juz od nich brałem 2 budy.

W drugiej zamiast srebnej dostałem czarną ale nie żałuję, bo wygląda zajeb****.

Edytowane przez sinsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...