Skocz do zawartości
peseq

Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem, który byl poruszany w internecie, lecz nigdzie konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Tutaj szukałem "szukajką" i podobnego tematu nie znalazłem, jeśli jest inaczej zwracam honor i naprawde przepraszam za śmietnik.

Kupiłem dzisiaj Bluetooth USB Dongle za 39zł w sklepie (nie z allegro). Przychodze do domu, pierwsze co, to wkładam płytke z oprogramowaniem, instaluje. Zainstalowało. RESTEt kompa, Uruchamiam program BlueSoleil 1.6 bodajże i wyskakuje komunikat Podłącz Urządzenie BT. Ok, podłączam i pokazuje sie w tray'u ikonka koncentratora USB i nic sie nie dzieje:)

Klikam i nie instaluje nic, tylko pokazuje nieznane urządzenie No i załamka. Na WSZYSTKIE sposoby starałem się coś zrobić. Nawet inne wersje programów sciagalem. WiDCOMa jakiegoś tez probowalem, ale za kazdym razem NI CHOLERY nie moze wykryc BT, tylko jakies nieznane urzadzenie. Kasowalem wpisy w rejestrze tak jak gdzies sie doczytalem i lipa.

Panowie i panie, pomozcie. Albo dajcie rade.. Jutro ide wymienic ten adapter ale watpie czy to cos da.. Ja mam farta do czegos takiego, nigdy i nic nie dziala tak jak powinno:)

Z góry dziekuje za pomoc i za rade. Moze konkretny model polecicie BT jak z tym nie da sie nic zrobic.. aha, Windows XP Service Pack 2

Asus a7n8x v2.0

reszta sprzetu chyba nie jest wazna..

z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zrob odwrotnie. wsadz dongle do portu i niech winda instalnie to po swojemu. a dopiero potem instaluj bluesoleil. ten bluesoleil przyjmie i tak wyzszy priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na innym komputerze przedewszytskim ! Jak też nie wykryje to znaczy że dongiel jest uszkodzony. Jak wykryje to w sumie gorzej bo będziesz musiał dojść co jest nie tak z usb w twoim kompie :P

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...