Skocz do zawartości
Roxas

Usb Zrywa Polaczenie :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam USB v1 w kompie kiedy prubuje cos wrzucic na MP3 lub PSP to po jakims czasie zrywa mi polaczenie, wyskakuje blad ze dany plik niemoze zostac znaleziony (czy cos takiego) po czym niemoge wejsc podten dysk tego uzadzenia bo jak w moim komputerze wejde po I:/ to katalog jest pusty i nawet nie wykrywa ile miejsca jest wolnego a ile zajetego dopiero jak odepne uzedzenie od USB i podepne jeszcze raz to wtedy znow uzyskam dostep ale kiedy znow prubuje cos wgrac to znow to samo :/

 

Przy wgrywaniu na MP3 jak wgram tylko 1 plik za kazdym razem to wszystko jest okej ale jak zaznacze 1 plikow to np wgra tylko 1 lub 2 i potem wywali blad :/ kiedy podepne PSP i wgrywam gre z PS1 w formacie iso ktora ma 504 mb to pisze ze bedzie wgrywalo to 11 minut po czym po 2 minutach rozlacza psp z kompem i wywala ten sam blad o ktorym wyzej napisalem :/

 

 

Co to moze byc ? wymienialem raz kabel na inny bo mialem i to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz w opcjach usb zaznaczone "zezwalaj na wylaczenie w celu oszczednosci energi"

Ale gdzie w kompie czy w tych urządzeniach ? jeżeli w kompie to gdzie to się zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start->Panel sterowania-> System->Sprzet-> menadzer urzadzen->kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej no i reszte juz znajdziesz.

 

Mozesz jeszcze sprobowac zrobic cos takiego:

-odinstalowac kontroler USB i nastepnie zrestartowac kompa. System na nowo zainstaluje kontroler i powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz w opcjach usb zaznaczone "zezwalaj na wylaczenie w celu oszczednosci energi"

ano zeczywiscie bylo cos takiego wlaczone na 2 zeczach i w obydwoch to wylaczylem

 

http://xs215.xs.to/xs215/07211/usb1a23.jpg

 

Czas pokaze czy to pomoze...

 

=-=-=-=-=-=-=-=

 

Mam złą wiadomość >.>

Dołączona grafika

Screen chyba mówi sam za siebie...

 

=-=-=-=-=-=-=-=

AD 23.05.2007 | 07:09

 

hmm mala adnotacja bo cos zauwazylem...

Jazali wlacze kopiowanie jakiegos duzego pliku np 900 mb na PSP i niebede nic robil podczas kopiowania nawet ruszal myszkom to sie uda a jak zaczne cos robic podczas tego kopiowania to wyskakuje wlasnie ten komunikat co wyzej...

 

Ktos juz wie co to moze byc ?

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki sam problem z MP4 i pomogła wymiana kabla, po prostu coś się z nim stało i przerywał tak jak u ciebie kopiowanie. Zobacz czy to nie tutaj leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mysz mam na te standardowe wejscie niepamietam jak sie nazywalo.

2. Podkrecanie i odkrecania kompa nic niedaje caly czas jest tak samo

3. Dodam jeszcze ze jak nic niegra mi w glosnikach a podkrece e troche glosniej to slychac dziwne uciazliwe syczenie, jakis trzaski czy cos w tym rodzaju...

4. Kable sa sprawne bo obydwa sprawdzalem

Edytowane przez Roxas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identycznie jak używałem przedłużenia kabla usb żeby nie schylać się za każdym razem, aby podłączyć mp3. Jeśli używasz przedłużki to podłącz mp3 nie używając jej (lub tylko przez kabel dołączony do zestawu). U mnie pomogło w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...