Skocz do zawartości
gras

Czy Dysk Sie Spalił ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem

 

 

1. do komputera mialem podlaczone 2dyski (80gb i 300gb)

2. odlaczylem dysk 80gb i zostawilem sama 300`setke ...

3 wlaczam komputer i lipa w czasie uruchomienia cały czas miga taki znaczek w gornym lewym rogu ekranu " _ "

4 nastepnie podlaczam spowrotem 80 i to samo nadal miga _ ...

5 zostawiam sama 80 i nadal miga ...

6 wlaczona 80 \ wlaczone 300 \ wylaczone \ wrzystko mialo takie same rezultaty cały czas migał znaczek _ ... dodam jeszcze ze w biosie wykrywa mi tylko dysk 80GB ... 300 niewykrywa niewiem czy to jakis bug czy poprostu sie spalił ? (ale to niemozliew bo JAK ?)

 

prosze o szybka odpowiedz thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzamy wszystkie kabelki itd :)

Potem odpalamy kompa i wskazujemy mu ten hdd na ktorym jest os ;] Wczesniej jeszcze mozna przy pomocy dyskietki startowej sprawdzic stan wszystkich dyskow

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś z kabelkami może być nie tak, u mnie miewałem takie sytuacje jak miałem kijowy zasilacz i wystarczyło, że ruszyłem kabelkiem - skutek był taki, dysk Sata (na nim mam system) nie odpalał :blink: . Taka kreseczka też mi mryga jak mam pamięci na 2t, po zmianie na 1t w ogóle sie nie pojawia :blink: ale to raczej nie jest powód Twojego problemu ;)

 

Sprawdź wszystkie kabelki, podaj konfig i czy te dyski to Sata czy ata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...