Skocz do zawartości
P3ch

Creative T5900 Przedłużenie Kabla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mianowicie mały kłopocik, mianowicie zrobiłem sobie remont pokoju i chciałem Subbwofer dać na szafke u góry ale jednak kabel od pilota nie styknie czy są jakieś przejściówki lub przedłużacze około 1.5m lub czy rozciąć kabel i przedłużyc, głosników nie bede sprzedawał wiec nie martwie sie o kabel że bedzie przerabiany tylko mianowicie czy jak przedłuże ten kabel niczego nie popsuje tzn głosniki jakości nie straca itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woofer na szawce u góry?

te pierdzące skrzynki ustawić najlepiej w rogu pokoju BR do ściany.

Wtedy to jest optimum.

W skrócie: NIE DAWAJ NA SZAFE!

BR co to znaczy ?

 

Mam tak teraz zrobione ale ten róg jest zabudowany biorkiem i ten bass taki ladny to dopiero slychac ale w WC strasznie ladnie daje po pokojach a nie u mnie w pokoju. a kiedyś byłem u znajomego mial o dziw na szafce u gory i to dosc ladnie kurcze grało i stad taki pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do inspire 5100 wystarczył przedłużacz 5 metrowy ps 2 nie było żadnych problemów...

 

co do suba to popieram sub na szafie to ejsden z najgłupszych pomysłów, to już lepiej zamknij go w szafie dudnić będzie skoro ci tego brakuje (ofc to żart)

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do inspire 5100 wystarczył przedłużacz 5 metrowy ps 2 nie było żadnych problemów...

 

co do suba to popieram sub na szafie to ejsden z najgłupszych pomysłów, to już lepiej zamknij go w szafie dudnić będzie skoro ci tego brakuje (ofc to żart)

Mianowicie nie chodzi mi o to zeby dudnialo tylko ten bass w pokoju mam taki jak bym w garnek o duzej srednicy pral a w pokoju obok slysze ten basik tak jak bym chcial uslyszec tzn jest miekki i mily dla uszu o to mi tylko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zła akustyka pokoju ot co ;p próbuj różne ustawienia, ale sub tej klasy powienien stać gdzieś nisko przy ścianie żebyś słuszał to co chcesz ;) spróbuj różne miejsca, bo na szafie to raczej poysł bynajmniej głupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zła akustyka pokoju ot co ;p próbuj różne ustawienia, ale sub tej klasy powienien stać gdzieś nisko przy ścianie żebyś słuszał to co chcesz ;) spróbuj różne miejsca, bo na szafie to raczej poysł bynajmniej głupi

Właśnie kurcze jest problem poniewaz albo siedzi tam gdzie siedzi pod biurkiem zabudowany albo na polce o gory w roku mogl bym go dac ale skoro to jest zly pomysl to juz nie wiem jak by tutaj poradzic , a moze powiekszyc go albo nie wiem calkowicie przebudowac? jest w ogole jakis sens zeby zrobic sobie brzmienie takie jakie bym chcial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...