Skocz do zawartości
nie.tak

Podłączenie Amplitunera Z Xfi Music

Rekomendowane odpowiedzi

Mam aplituner sherwood newcastle r-956r i xfi music oem do tego kxy i łącze to kabelkiem coaxial post-138949-1180595546_thumb.jpg w programach jak widać na zdjęciach i ni grzyba brak dźwięku. Jakieś rady? Normalnie jak mi to ktoś zrobi to stawiam browara :) Bo mnie z tym szlak trafia.post-138949-1180595659_thumb.jpg W oryginalnych sterach do creative wersji nie oem przy ustawieniach flexi jack digital output jest jeszcze jedna zakładka której w kx nie ma nie wiem czy to ma jakiś wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Kxy, to musisz pobawić się zakładką DSP i tam połączyć trzecie i czwarte wejście epilogu z pierwszym i drugim FXBus.

Można troszke jaśniej? Mam kxy ale tak jak widać na zdjęciu panel do ustawień jest jak w creativie. (gdybym nie miał kx-ów to bym nie miał tego panelu tylko samo creativ audio console-wersja eom karty)

Edytowane przez nie.tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można troszke jaśniej? Mam kxy ale tak jak widać na zdjęciu panel do ustawień jest jak w creativie. (gdybym nie miał kx-ów to bym nie miał tego panelu tylko samo creativ audio console-wersja eom karty)

Wywal wszystkie sterowniki i zainstaluj od nowa kx'y bo narazie masz oryginalne stery z creativa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...