Skocz do zawartości
msn

Power Plant

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnej sierpniowej nocy, w obliczu goryczy przegranej, w głowie powstał mi zarys pewnego projektu.

 

Zwlekałem dość długo z przelaniem myśli na papier, lecz na jednej z nudnych lekcji w zeszycie namazałem to:

 

Dołączona grafika

 

Potem było już z górki ;)

 

 

 

Doniczkę zakupiłem w castoramie, bebechy miałem, więc zabrałem się do pracy.

 

Początkowo szło nieźle, szybko wyciąłem okienka, zrobiłem mocowanie płyty. Niestety pewnego słonecznego dnia olśniło mnie, że komputer powinien mieć jeszcze.. CD-ROM :huh: szczerze mówiąc skomplikowało mi to projekt, musiałem od nowa wykonać mocowanie mobo, pojawiły się problemy z brakiem miejsca dla karty graficznej etc. Na szczęście udało mi się jakoś wszystko ładnie przeprojektować i już było widać światełko w tunelu... B-)

Oczywiście przez moją manię opiepszania się i odkładania wszystkiego na ostatnią chwilę, budę kończyłem przez dwa ostatnie dni przed targami i ledwie zdążyłem. Pomimo to nie było najgorzej z uwagi na to, że choć było sporo pracy to nie pojawiły się większe problemy jak w przypadku gta case :unsure:

Jak już wiadomo niestety nie trafiłem w gusta głosujących, lecz pomimo wszystko nie uważam czasu spędzonego przy robieniu moda za zmarnowany. Była to swojego rodzaju przygoda, a ponadto zwiększyłem przy tym swojego skilla ;)

 

======================================================

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

 

Doniczka. Duża.

 

Dołączona grafika

 

powinno się zmieścić

 

 

psujemy:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Miały być trzy okienka - dwa małe i jedno duże w środku, ale postanowiłem zostawić dwa

 

Dołączona grafika

 

szkielet

 

Najgorsze, ze po obmyśleniu całego mocowania płyty, pomiarach, jego wykonaniu, przypomniałem sobie o...CD-ROMie :huh:

Musiałem wszystko przeprojektować i wykonać od początku.

 

Dołączona grafika

 

niezbędne przeróbki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

coś z tego powstaje

 

Dołączona grafika

 

zraszacz z pompką akwariową wewnątrz na miejscu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

siateczka, przyciski - 1.Pompa 2.Reset 3.CD-ROM oraz diody - 1.POWER 2.HDD 3.CD-ROM

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

bebechy działają , dysku brak bo nie zdołalem wykołować, ale miejsce jest na niego przewidziane

 

 

 

Po wycieczce do NOMI:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tradycyjne uwiecznienie burdelu, w TV Pogromcy Mitów :P :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

upiększamy

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

coś sie świeci, dobrze jest :lol:

 

Dołączona grafika

 

ile wiedzy potrzeba, by dobrze wkleić dno do doniczki... :lol:

 

Dołączona grafika

 

planting - w tym z oczywistych względów pomogła mama ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

no, to chyba tyle ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha.. wiertarka do wycinania okien.. I love this game :D

 

Ale tak jak mówiłem... przyciski bym rozmieścił inaczej i być moze nawet zrobił je w sztucznych kwiatkach, które były by gdzieś na górze między roślinnością. No i podświetlenie kwiatka... było by klawo bo kwiatki lubią być podświetlane :) - w sensie że ciekawie się prezentują.

 

Najlepsza była akcja jak spryskiwacz przeszył kwiatka strumieniem wody polewając przy okazji chłopaków montujących komputer obok - ale byli zdziwieni :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne ;) wg mnie lepszym pomysłem by było całkowite ukrycie komputra w środku, tylko przyciski i gniazdka na zewnątrz, bez kratek i jakieś WC - taki skryty komputerek;) ode mnie też przy okazji browar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nieźle poleciałeś :) J. W. zazdroszczę pomysłów, bo to w sumie najważniejsze przy modach, z wykonaniem można sobie jakoś poradzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...