Skocz do zawartości
Ozzy_diamond

Pomocy! Coś się zwaliło (CTX?)

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde mam monitor dopiero niecały rok a tu dzisiaj wyprowadzam go ze stanu wstrzymania i geometria całkowicie się rozleciała -aż oczy bolą.

Obraz zwężony (lewo-prawo) - nie można nawet całkowicie rozciągnąć, zachwiane proporcje - lewo prawo.

 

Próbowałem różnych rozdzielczości, różnych odświeżań, różnych systemów operacyjnych i kurde nic :!: :cry: :cry: :cry: :cry:

Degauss/recall nic nie dało.

A jeszcze do tego przepadł mi oryginalny karton :!: :!: :!:

 

Napiszcie mi co mam zrobić, może padła karta graficzna (chyba niemożliwe-nawet nie kręcona).

 

Dodam że ostatnią grą w którą grałem przed tym, feralnym zdarzeniem byłe deluxe ski jumping korzystająca z dziwnych rozdzielczości - 720 i odświerzania 70Hz może to ona rozwaliła monitor :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka miesiecy temu na moim CTX EX710F chyba mialem podobne objawy... srodek monitora zwezony, a boki strasznie rozszerzone (tez stalo sie to nagle ;) )... zapakowalem monitor do kartonu zadzwonilem po kuriera (monitor mam z AB) zawiozl go do serwisu za dwa dni przyjechal sprawny monitorek z wpisem w gwarancji "naprawa ukladu liniowosci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka miesiecy temu na moim CTX EX710F chyba mialem podobne objawy... srodek monitora zwezony, a boki strasznie rozszerzone (tez stalo sie to nagle ;) )... zapakowalem monitor do kartonu zadzwonilem po kuriera (monitor mam z AB) zawiozl go do serwisu za dwa dni przyjechal sprawny monitorek z wpisem w gwarancji "naprawa ukladu liniowosci"

Mam to samo, ale dzwonię od 2 dni na 0801 307896 i nikt nie odbiera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...