Skocz do zawartości
raven_ns

Jakiego Ap Wybrac Do Planet Ade 4110 ? ~150zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od prawie 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem tego routera używałem go głownie do łączenia sie z netem po kabelku , jednakże teraz moje domostwo wzbogaciło sie o dwa laptopy , i stanąłem przed dylematem wyboru jakiegoś AccesPointa , z tego co widzę to na rynku jest ogromny wybór , ale duży wybór oznacza tylko jedno, że łatwiej trafić na jakiś felerny sprzęt , wiec bardzo prosił bym o rade przy wyborze AP-ka , mieszkam w jednorodzinnym domku 2 piętrowym , AP-ek stał by na 2-gim piętrze , stropy niestety mam betonowe , ale chciałbym żeby chodziarz była normalna łączność z nim z pierwszego pietra.

 

Tutaj podaje linka do stronki ze specyfikacja Routero/Modema ADSL którego jestem posiadaczem LINK , ponieważ zależy mi żeby nie było żadnego konfliktu sprzętowego bo sprzęt ma już swoje lata ;-)

 

Zapraszam do dyskusji i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za olanie mojego poprzedniego pytania, widać teraz jak można liczyć na kolegów z forum , jednakże jakoś poradziłem sobie sam i kupiłem Linksysa WAP54G z softem 3.0. Proszę podzielcie sie swoimi doświadczeniami z używania owego sprzętu bo z tego co wywnioskowałem jest to najlepszy Access Point jaki obecnie jest na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakoś przeoczyłem twój post, na pewno bym coś doradził. WAP54G to dobry AP. Praktycznie takie same radio mam w swoim WRT54GL i jestem bardzo zadowolony. Jednak nie ma co się oszukiwać jest to konstrukcja już dosyć stara. W tej chwili do mieszkań, domków, biur powinno się kupować AP korzystające z technologi MIMO.

 

Osobiście na dzień dzisiejszy kupiłbym OvisLinka WMM-3000R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim bądź razie pozostanie mi sprawdzenie tego AP-ka w warunkach domowych , myślałem również o dokupieniu jakiś mocniejszych antenek ponieważ boje sie ze te 3dBi nie wystarcza na pokrycie 3 pięter z betonowymi stropami. Odnosnie tego OvisLinka to współpracuje on z kartami pracującymi w standardzie 800.11b ? Bo jeśli nie to musiałbym jeszcze zmieniać radiówki w kompach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...