Skocz do zawartości
mac101

Niezalezny Obraz Na 2 Kartach Graficznych Naraz

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak można uzyskać efekt niezależnego wyświetlania obrazu na 2 kartach graficznych. Niezależny w takim sensie że mam podłaczone 2 monitory do 2 kart (osobno) i teraz na jednej z kart postanawiam sobie zagrać, ale jednoczesnie mam np. przegladarke i GG na drugim z monitorów (na drugiej karcie)? Czy dało by sie przesunąc w trakcie gry kursor na drugi ekran i np. napisac maila?

 

Jeżeli jest to mozliwe to na jakim sprzecie? Czy jest potrzena płyta np. ze SLI czy Crossfire czy wystarczy płyta z złaczami PCIE? Na jakiej zasadze te karty będą współpracowac? Czy musiałyby to byc karty jednego producenta, żeby mogły działać na 1 sterowniku czy w systemie moga byc zainstalowane 2 rozne sterowniki? Czy wchodzi w gre zintegrowana grafika plus dyskretna? Jakie typy wspólpracy 2 kart wchodzą w gre (np. rozciągniecie pulpitu, klonowanie)?

 

Czy ktoś biegły mogłby udzielic informacji w tym temacie? Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna zrobic coś takiego ze do 1 karty podpinasz 2 monitory i dajesz dzielenie ekranu odpalasz gre w trybie windowed i przesuwasz ja na 1 z monitorów a na 2 morzesz sobie przesunąć przegladarke z sli albo cross fire tez nie powinno byc problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod windowsem sie w takie rzeczy nie bawilem, ale pod linuksem to nie problem. wystarczy czasem nawet jedna grafika. Zeby bylo smieszniej. mozesz miec dwie klawy, dwie myszki, dwa monitory i jednego kompa i dwoch userow pracuje jednoczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...