Skocz do zawartości
POpas

Neostrada Na 2 Komputery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam taki mały problem:

 

mam stacjonarny komputer i laptopa, do komputera stacjonarnego mam podłączoną neostradę 1 MB (modem speedtouch 330)

 

I teraz chciałbym aby ktoś mi powiedział czy istnieje jakieś rozgałęzienie, aby Połączenie Neostrady było jednocześnie na laptopie jak i na Komputerze stacjonarnym, chodzi mi porostu o rozgałęzienie. Dwa komputery stoją na tym samym biurku więc nie potrzebuje nic bez przewodowego. Chciałbym porostu pociągnąć jakiś kabel do laptopa i Pc'ta, aby mógł mieć połączenie jednocześnie na 2 komputerach ( chodzi oto żeby mój brat mógł grać jednocześnie kiedy ja to robię)

 

 

I teraz tak, gdzie nabyć taki kabel/urządzenie?

 

Ile to kosztuje?

 

jak zainstalować itp.

 

wszystkie porady mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo z tysiac razy?

 

Router z modemem ADSL. Jak nie potrzebujesz megawydajnosci i nie uzywasz P2P to mozesz wziac jakiegos D-Linka czy Asmaxa.

np to albo co innego poszukaj na allegro

 

W tamym modelu co prawda brak switcha ale jeden PC mozna wpiac przez ETH a drugi przez USB wiec Tobie wystarczy. Ale oczywiscie lepiej jest wziac ze switchem(wiecej PC mozna wpiac i szybkie polaczenie miedzy stacjami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...