Skocz do zawartości
piotrr

Laptop-poprostu Nie Chce Sie Wlaczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam sesje na karku za kilka dni egzamin z programowania a mój laptop wywija mi takie numery :? Zaczeło sie przedwczoraj od tego ze podczas normalnego uzytkowana zawiesił sie(tylko ze chodził prawie cały dzien), wiec po chwili nie widzac zadnej reakcji, wyłaczyłem go i uruchomiłem ponownie, wszystko było dobrze ale tylko przez jakies 2- 3 minuty potem sam sie zrestartował i juz nie uruchomił. Przy ponownych próbach komp włacza sie ale nie wczytuje windy(przez kilka sekund słychac jeszcze dysk a potem juz tylko wiatraczek), zatrzymuje sie na samym poczatku i gleba, co dziwne dzis raz wczytał windowsa ale działał tylko przez jakas minute potem restart i znowu gleba, prosze o rade komp mi jest teraz nie zbedny a kumla kompa nie bede przez cały czas okupował :D

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasem zatkanych otworów wentylacyjnych?

Chyba raczej nie, ale na wszelki wypadek wyczysciłem wentylatorek metoda "na odkurzacz" a takze na wszelki wypadek od srodka, tylko ze to nic nie zmienia. Stan taki sam nie chce sie uruchomic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też wyjąć dysk i zbootować. Jeśli wyświetli, że nie ma dysku i nic się nie będzie dziać to możesz jeszcze ściągnąć np Knoppixa i z płytki zbootować system. Jeśli będzie chodził przez dłuższy czas to może być to wina dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...