Skocz do zawartości
nietoperzz

Toshiba Satellite A100-474 Lub A100-003

Rekomendowane odpowiedzi

Długo już myślę nad kupnem notebooka. Prawie zdecydowałem się na Toshiba Satellite A100-003 lub

Toshiba Satellite A100-474. Czy możecie mi coś o tych notebookach powiedzieć? Jakieś wady, zalety, czym one się różnią? Z góry thx za każdą radę lub odniesienie do tematu na forum (którego nie moge znaleźć;/)

Edytowane przez nietoperzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo już myślę nad kupnem notebooka. Prawie zdecydowałem się na Toshiba Satellite A100-003 lub

Toshiba Satellite A100-474. Czy możecie mi coś o tych notebookach powiedzieć? Jakieś wady, zalety, czym one się różnią? Z góry thx za każdą radę lub odniesienie do tematu na forum (którego nie moge znaleźć;/)

Hejka wersji A100-474 juz nie kupisz w sklepie bo to byl model promocyjny i juz go nie ma :) Zostal A100-003 rozniacy si etylko w sumie winem :)

 

Jednak wyszła nowa seria A200 z nowa karta WiFi w technologii n lecz wolniejszymi dyskami oraz badziewna biala klawiaturą i jeszcze do tego z grafa GeForce 7300Go z pamiecia wspoldzielona z ramu ;/ Wiec troche lipa. Kup sobie wersje A100-003 i zapytaj sie o mozliwosc montazu nowej karty WiFi Ja kupuje go w nastepnym tygodniu we Wrocku :) Pozdro

 

AKTUALIZACJA:

 

Nie ma juz w sprzedazy Tośki A100-003 chyba ze kupisz uzywana na allegro ... lecz tez nie radze ... w tej chwili sa do sprzedania 2 sztuki ... koles mowi ze kupil je 17go maja wiec nie wiem co w nich powykrecał skoro juz chce sprzedac po promocyjnej cenie :(

 

Pozdr.

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...