Skocz do zawartości
Rafal2!omu$$

Notebook Dla Mamy :d

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka moja mama uparła sie ze chce notebooka i to przezaznie do pisania. Mowilem ze taki za 2200 styknie a nawet mniej ale Onan chce koniecznie takiego za 3500 xD. http://morele.net/produkt/104242 wybrałem to i mysle ze jest to najlepszy wybor jak do tej ceny. Ale dla pewnosci wole sie Was poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

 O czym jest ten dział?

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

 

Procesory

Płyty główne

RAM

Karty graficzne

Gotowe zestawy

 

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

Wszelkie pytania o konkretny produkt, problemy z nim związane, porady itp. należy kierować w odpowiednim dla produktu dziale tematycznym

Ślepy?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze sorki, tam rzeczywiscie wszystko jest, ale mysle ze wezme tego asusa bo ładniej wygląda i lepsza marka. Bo jakos mi sie nie widzi mojej mamy ktora gra w obliwiona z AAx16 i zobaczy roznice pomiedzy 8600GT i 8600GS <haha>

Jak nie gra w Obviliona to może biznesowego lapa :

Toshiba Tecra A8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w zasadzie pomyslałem ze lepiej bedzie kupic z lepsza grafą wiec tego Compal FL90 wezme 8600GT jest bardzo kuszące. Fakt ze w kompie mam 8800GTX'a ale wygodniej było by w łozeczku sobie popyka w jakąs strategoe w full detalkach. A dla mamy to nie powinno robic roznicy czy c2d 7100 czy c2d 7300. Do grania chyba nie ma lepszego laptopka co nie? Bluetootha moja mama nie wymaga tak samo jak karty sieciowej. Laptom ma byc odciety od neta bo mama nie chce zeby jakis wirus sie dostał do jej dokumentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...