Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam problem z Laptopem IBM T41P. Czasem jak się go włączy to nagle przestaje działać ekran, czasem jak go się poruszy to zadziała zpowrotem a czasem tylko pojawi się to co powinno na nim być widać ale zniekształcone albo w paski. Niewiecie co to może być, gdzie i za ile w Warszawie to można zreperować i czy to jest jakaś wada fabryczna i dlaczego tak się stało? Sprzęt ma ok 2 lat.

 

Dzięki.

Edytowane przez zokombok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam problem z Laptopem IBM T41P. Czasem jak się go włączy to nagle przestaje działać ekran, czasem jak go się poruszy to zadziała zpowrotem a czasem tylko pojawi się to co powinno na nim być widać ale zniekształcone albo w paski. Niewiecie co to może być, gdzie i za ile w Warszawie to można zreperować i czy to jest jakaś wada fabryczna i dlaczego tak się stało? Sprzęt ma ok 2 lat.

 

Dzięki.

Wg. mnie kabel łączący matrycę LCD z płytą główną. Dla pewności sprawdź na zewnętrznym monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, pomysł, nie pomyślałem o tym, sprawdze to, jednak wciąż zastanawia mnie to czy komuś też się juz to zdażyło z takim laptopem bo mam wrażenie że jest dosyć tandetnie wykonany bo przyciski od myszy też kiepsko kontaktują i cały sprawia wrażenie rozlatującego się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, pomysł, nie pomyślałem o tym, sprawdze to, jednak wciąż zastanawia mnie to czy komuś też się juz to zdażyło z takim laptopem bo mam wrażenie że jest dosyć tandetnie wykonany bo przyciski od myszy też kiepsko kontaktują i cały sprawia wrażenie rozlatującego się.

Tandetnie wykonany ???

Jeżeli kupiłeś sprzęt używany to możlie, że poprzedni właściciel dał mu popalić i nie używał zbyt ostrożnie. Miałem poprzednio kilka laptopów seri ThinkPad (w tym model T40) i nie powiedziałbym aby były tandetnie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to jedne z najbardziej trwałych i świetnie wykonanych notebooków jakich można sobie życzyć . Do tego seria p więc jeśli masz takie problemy to prawdopodobnie sprzęt "dużo" przeszedł

(upadki itp ) . Z tego co piszesz to właśnie pewne elementy mają słaby kontakt . Wskazane byłoby rozebranie i sprawdzenie wszystkich newralgicznych styków i połączeń . Przy okazji , z tego co wiem seria "p" ( i nie tylko) posiada 3 letnią gwarancję , sprawdź , skontaktuj się z jakimś punktem serwisowym być może zrobią to w ramach tejże gwarancji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego, jakieś 2 lata temu, ale w Stanach a więc nie wiem jak to będize z gwarancją. A jeżeli chodzi o wykonanie to miałem równierz Compaq wcześniej, a aktualnie mam starsze ale dużo lepsze Vaio i Toshibe, a więc wciąż utrzymuję że IBM jest na prawde tandetnie wykonany, tym bardziej że używa go moja dziewczyna i on nigdy nie podróżował.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...