Skocz do zawartości
kwasior500

Geforce 7600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, moja karta to GeForce 7600GS 256MB GDDR3 500/1400, mam zainstalowane sterowniki serii 9x, i zastanawiają mnie strasznie niskie fps w grze TDU. Domyślam się, że to może być problem mojego niezbyt-już-nowego-i-wydajnego Celerona, ale wyczytałem na oficjalnym forum, że na sterownikach 1xx, gra chodzi trochę lepiej.

I tu zaczyna się problem:

oficjalnych sterowników wersji 100 do kart innych niż GeForce 8 Series po prostu nie ma [są na Vistę]

ale na forum TDU ludzie piszą, że grają na sterownikach 1xx, czytałem w podanych konfiguracjach, że mają GF7600/7900 i XPSP2.

Na Guru3D znalazłem nieoficjalne sterowniki 1xx, które mają w podpisie, że obsługują starsze karty [6&7 Series].

Próbowałem 3 wersje takich sterowników (zwykłe, NGO i jeszcze jakieś modowane) i za każdym razem po instalacji i restarcie kompa mam Blue Screen of Death :/ problemem jest nv4_disp, czyli wiadomo co. I chciałem się zapytać, czy ktoś odpalił sterowniki np. 158.19/158.22 na starszych kartach niż GeForce8 (6600GT, 7600GT), bo jeśli tak to widzę jakiś problem u siebie, a jeśli nie to na guru3d kłamią w podpisach <_<

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Na stronie nvidia są nowe beta stery 162.(coś tam). To są oficjalne beta stery do wszystkich kart pod win xp.

Właśnie ich używam i nowe gry (wydaje się), działąją lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, działa

 

coś przeglądarka nie radziła sobie ze spacjami

 

wszedłem przez http://www.czarny.izse.pl/oc/

i użyłem plików

enabled old cp i overclocking

i jest stary CP :P

 

widocznie NVIDIA nie usunęła go a tylko usunęła możliwość przełączania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...