Skocz do zawartości
izoll

Karta Muzyczna - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wlasnie kupilem karte muzyczna: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=199736864 , wersja OME

 

Wkladam ja do slotu, wylanczam zintegrowaną w biosie, instaluje oprogramowanie ze strony producenta - karty->sb->live! , zamieszczone sa tam 2 instalki, isntalowalem obydwie, problem jest ten sam: brak dzwieku i dziwny komunikat przy instalacji mowiacy o jakiejs niezgodnosci systemu.

 

Proboalem je instalowac podczas wlanczania awaryjnego i nic, dzwieku jak nie bylo tak nie ma :( probowalem istalowam KX'a ale nie moge znalesc opcji w celu jakiegos ustawienia...

 

 

moze instaluje zle sterowniki ? pomocy! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałbyś coś o swoim komputerze... płyta główna, system? może ściągnąłeś złe sterowniki (live i live 24-bit to coś innego). spróbuj przełożyć kartę w inny slot PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast bawic sie w stery od creative'a i probojac 150 roznych wersji sprawdz czy jest dzwiek w kXach -> najpierw poczytaj przerozne FAQ, dlaczego nie ma dzwieku w nich na poczatku ;) (domyslnie Kxy przlaczaja przod z tylem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowalem, zainstalowalem i [gluteus maximus]... w opcjach dzwieku widac ze sterowniki sa zainstalowane ale dzwieku nie ma..

puszczam muzyke w winapie i nic, sawdzalem opcje dzwieku czy nie sa wyciszone i nic... :mur: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy w menedżerze urządzeń nie masz czasem sterownika do karty z wykrzyknikiem. Czyli jakiegoś problemu z zasobami. Ja tak mam z live'm SB0100, jeśli siedzi mi zaraz w slocie nad tuneremTV. Przełożenie o jeden slot do góry rozwiązuje u mnie problem. A też miałem ten sam objaw, sterowniki instalowane kx'y, youpaxy, od Creative'a - głucha cisza :lol2:, a nie zajrzałem nawet do menedżera urządzeń. kx'y zamieniają przód z tyłem w celu wykorzystania lepszego (jakościowo) DAC'a. Z tym, że nie na kartach live 24-bit - tu pozostaje Ci paczka od Creativa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...