Skocz do zawartości
mkestragar

Problem Z Karta Graficzna?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, otóż przytrafił mi się taki mały problem z laptopem, grajac przykladowo w NFS Most Wanted nagle na ekranie pojawily sie pionowe pasy jednego koloru w roznych odcieniach i nic nie mozna zrobic, po restarcie problem sie pojawial nawet na pulpicie.

 

Po ponownym zainstalowaniu Windowsa to samo, w tej i innych grach.

 

TAKIE PASKI: http://www.krajeswiata.pl/101010.gif

 

Ale gdy zainstaluje windowsa i pracuje w programach i gram tylko w np:FIFE07, NFSU to wszystko jest OK ...

 

pewnie problem dotyczy pewnych gier, i wtedy paski pojawiaja sie ponownie juz nawet na pulpicie bo cos nie gra z karta do restartu systemu ...

 

karta to Ati X700, czytalem na tym forum rowniez ze moze to byc spowodowane napieciem, ale nie wiem chociaz normalnie wszystko gra bez zarzutow oprocz tego o czym pisalem wczesniej. Mam zasilacz bodajze 240W.

 

dodam jeszcze ze jak mialem te problemy z tymi paskami to podczas formatowania obraz stal sie mniej widoczny, z malymi kreskami ale dalo sie dokonczyc formatowanie, po tym wszystko dzialalo normalnie (i reinstall rowniez)

 

a moze sterowniki? ale raczej watpie ...

 

pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie uszkodzeniu ulegly niektore komorki pamieci Twojego Radeona X700. Problem bedzie sie prawdopodobnie powtarzal, gdy gra bedzie pakowala tekstury w uszkodzone rejony. W tamtym tygodniu rozkrecilem swojego laptopa na czesci, aby go wyczyscic i nasmarowac radiatory nowa pasta i okazalo sie ze pamieci mojego Radeona sa niczym nie chlodzone. Tylko do rdzenia przykrecony jest radiator. W Twoim laptopie moglo byc podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...