Skocz do zawartości
norbik

Lg Czy Asus?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę kupić laptopa i mam do wyboru albo ASUS, albo LG.

Doradźcie mi, który jest lepiej kupić.

 

 

LG CoreDuo 1.73(T2080) 512MB(DDR2) 120GB(5.4k) 15.4" WXGA DVD-SM(DL) WVHB.

 

Procesor: (Intel)Core Duo (T2080/1,73 GHz/FSB 533MHz/1MB Cache)

Pamięć: 1024 MB

HDD: 120GB

Napędy: DVD Super Multi drive Double Layer (DVD-RAM, DVD ±R/ ±RW)

dodatki: 1x10/100/1000 BaseT Gogabitethernet (RJ45), głośniki stereo.

cena: 1950,-

 

 

ASUS F5M-AP013A 15,4" Turion MK 36/120/1GB/DVRW

 

Procesor: (AMD) Turion 64 (/2GHz/FSB 667MHz)

Pamięć: 1024 MB

HDD: 120GB

Napędy: DVD ± RW

dodatki torba i myszka

cena 2900,-

 

To chyba najważniejsze parametry. Proszę o dobrą radę. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął lg a uwagi na zastosowany procesor. Nie od dziś wiadomo że procki intela są lepiej zoptymalizowane pokd oszczędność baterii, pozatym turion to taki mobilny odpowiednik athlona x2 polecanego raczej do bardziej budżetowych kompów. Co do marki ... Kiedyś między lg a asusem była ogromna przepaść.. dzisiaj lg się znacznie podciągło, a asus coś jakby zmizerniał więc kwestia jakości tu odpada.. ewentualnie poszukaj czegoś z oferty benqu - te lapki mają rewelacyjny stosunek ceny do wydajności i są w miarę solidne.

No i oczywiście zwróć uwagę na dołączony system operacyjny, czy wogóle jest i w jakiej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął lg a uwagi na zastosowany procesor. Nie od dziś wiadomo że procki intela są lepiej zoptymalizowane pokd oszczędność baterii, pozatym turion to taki mobilny odpowiednik athlona x2 polecanego raczej do bardziej budżetowych kompów. Co do marki ... Kiedyś między lg a asusem była ogromna przepaść.. dzisiaj lg się znacznie podciągło, a asus coś jakby zmizerniał więc kwestia jakości tu odpada.. ewentualnie poszukaj czegoś z oferty benqu - te lapki mają rewelacyjny stosunek ceny do wydajności i są w miarę solidne.

No i oczywiście zwróć uwagę na dołączony system operacyjny, czy wogóle jest i w jakiej wersji...

W porównaniu z Toshibą Asus wcale nie po[gluteus maximus]dł! Moim zdaniem jest od tośki lepszy Sam teraz kupiłem asusa F3SV a miałem kupić tośke A100-003 Szczescie ze ich juz nie robią. Asus ma o wiele lepsza matryce oraz dluzej trzyma bateria mówiac o tych modelach. A co do Twojego wyboru to raczej LG z tego względu ze ma lepszy procek. Tak jak przedmowca wspomnial Zwróć uwage na system.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...