Skocz do zawartości
[TiLt]

Rozciagniete Video Na Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przekopalem juz tone postow na forach,google prawie zameczylem :)

a dalej nei wiem czy sie da...

do tej pory uzywalem Ati i tam nie bylo problemu... tryb teatralny i na tv mialem film na calym ekranie

bez zadnego rozciagania (z czarnymi pasami u dolu i gory), do tego na monitorze moglem ogladac film,

lub nie (minimalizacja odtwarzacza i moglem robic co chce w czasie kiedy moja kobieta oglada film).

Z nvidia nie jest tak rozowo...

odpalam klona, tryb pelnoekranowy jest aktywny... wszystko pieknie tylko po co te cholerne sterowniki

rozciagaja obraz? znikaja czarne pasy na gore i dole, ale obraz jest nienaturalnie rozciagniety w pionie...

szlag mnie juz trafia... skonczy sie ze wroce do ati ze wzgledu na tvout...

dlatego pytam was - czy komus udalo sie rozwiazac ten problem?

chce miec mozliwosc ogladania video na tv i kompie, bez reskalowania obrazu na tv, w trybie teatralnym

bawilem sie juz i tvtoolem i rivatunerem ale nigdzie nei widze opcji wylaczenia reskalowania...

no chyba ze slepy jestem...

 

Edit...

 

dla majacych podobny problem :

nalezy sie pobawic ustawieniami ffdshow, a dokladniej sekcja "zmiana rozmiaru"

temat mozna zamknac :)

 

 

pzdr

Edytowane przez [TiLt]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...