Skocz do zawartości
Wosiu

Recovery Cd/dvd Z Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam hp dv6000, dalem formata i nie odpala sie recovery manager. Chcialbym zgrac zawartosc partycji recovery na plytke zebym mogl z niej odzyskiwac. Jak to zrobic, szukalem i nie znalazlem. Pozdrawiam (mam teraz system zainstalowany nie od hp tak wiec nie mam softu do robienia recovery cd)

Edytowane przez Wosiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, mam hp dv6000, dalem formata i nie odpala sie recovery manager. Chcialbym zgrac zawartosc partycji recovery na plytke zebym mogl z niej odzyskiwac. Jak to zrobic, szukalem i nie znalazlem. Pozdrawiam (mam teraz system zainstalowany nie od hp tak wiec nie mam softu do robienia recovery cd)

Jeśli zrasz zawartość z ukrytej partycji to nic nie pomoże zrób tak Sciągnij Knopix 5.1

 

Zgraj na płyte w biosie włącz botoowanie z Płyty naciśnij przycisk odpowiedzialny za wybieranie urządzenie z którego odpali, czli SDA,HDA CD/DVD PAMIEĆ FLASH itd.

 

Gdy załączy się Knopix załącz Konsole Shell

 

I wpisz Parametry

 

 

które znajdziesz na forum.

 

Gdy to naprawisz wciśnij Alt+F10 i odzyskaj system gdy to zrobisz włącz eRecovery i wypal płytke z Factory Default i koniec, a tak po zatym nie usuwaj ukrytej Partycji, Bo zawsze CD ci sie rozpieprzy a dane tam zostana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...