Skocz do zawartości
Michael

Pytanie ? Prosze O Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w trakcie szukania, ktora czesc w kompie powoduje dziwne zachowanie podczas 3dmarka ktory raz przebiega normalnie, a raz resetuje mi kompa. Puscilem Super pi 32mb i nie wiem czy cos z nimi nie tak. Chcialem dodac ze w biosie wszystko na default. Nic nie jest krecony procz karty graf, ktora nie powoduje artow. Wszystkie temperatury w normie. Chcialem sie jeszcze spytac ile tak okolo leci memtest 86 v3.3 ? puscilem go ale troche lecial juz i anulowalem. Moze jeszcze przeleciec je goldmememory, licze na wasza pomoc. Orthos blend lecial 20 min i tez zadnych bledow.

Mój config x2 4000+, abit kn9, 8600gt palit sonic, amacrox 450

 

screen z SuperPi

Dołączona grafika

 

LINK do pamieci

Edytowane przez Michael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w trakcie szukania, ktora czesc w kompie powoduje dziwne zachowanie podczas 3dmarka ktory raz przebiega normalnie, a raz resetuje mi kompa. Puscilem Super pi 32mb i nie wiem czy cos z nimi nie tak. Chcialem dodac ze w biosie wszystko na default. Nic nie jest krecony procz karty graf, ktora nie powoduje artow. Wszystkie temperatury w normie. Chcialem sie jeszcze spytac ile tak okolo leci memtest 86 v3.3 ? puscilem go ale troche lecial juz i anulowalem. Moze jeszcze przeleciec je goldmememory, licze na wasza pomoc. Orthos blend lecial 20 min i tez zadnych bledow.

Mój config x2 4000+, abit kn9, 8600gt palit sonic, amacrox 450

karta graficzna - wróć do standardowych ustawień, a kłopoty zapewne znikną Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm karta jest podkrecona standardowo jak kazdy ja kreci bezpieczne wartosci ( 702/1512 ) temp w stresie max 57. Atitool w scan for artifact nic nie wykazuje zadnych artow ( i to jest wlasnie dziwne bo ati w tescie bardziej wygrzewa karte i ostro ja wykorzystuje i nic ) . W 3dmarku tez nic nie ma i temp prawie nie rosnie przeleci caly test i jak juz ma wynik pokazac to reset kompa bardzo dziwne zachowanie :/

 

ptys przelecial mi quick test w goldmemory, bo tak bylo default moglem walnac normal, jesli lepiej normal to zapodam ale w quick nie bylo zadnych bledow.

 

Co radzicie, moze jakis innny program do testowania karty graficznej. Albo zrobie jak pisales wczesniej ptys orthosa + atitool test. Przeciez musi byc jakis inny program procz 3d "smarka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm karta jest podkrecona standardowo jak kazdy ja kreci bezpieczne wartosci ( 702/1512 ) temp w stresie max 57. Atitool w scan for artifact nic nie wykazuje zadnych artow ( i to jest wlasnie dziwne bo ati w tescie bardziej wygrzewa karte i ostro ja wykorzystuje i nic ) . W 3dmarku tez nic nie ma i temp prawie nie rosnie przeleci caly test i jak juz ma wynik pokazac to reset kompa bardzo dziwne zachowanie :/

NIe ma czegoś takiego jak bezpieczne wartości przy OC. Wróć do ustawień standardowych jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś. To że nie ma artefaktów w ATItool o niczym nie świadczy. Zrobisz zresztą jak chcesz - możesz nadal siedzieć na podkręconej karcie i biadolić że 3D mark się resetuje, albo wrócisz do ustawień fabrycznych i wyeliminujesz jedną z możliwości resetów. Twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...