Skocz do zawartości
_1t_

Piłkarskie Ligi Zagraniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (ewentualnie Panie). W expekcie zwracaja 50% przegranej stawki jak sie postawi na meczyk (po 1) z PrimeraDivision, PremiereShip, Serie A.

Wybralem:

Arsenal - Reading 1

lub

West Ham - Derby 1

+

AS Roma - AS Livorno 1

+

Sevilla - Almeria 1

 

Co Wy na to?

Arsenal chyba juz nigdzie nie gra, wiec powinien zagrac najmocniejszym skladem, podobnie Roma ktora jest niedaleko Interu w tabeli. Tylko co ewentualnie wybrac z PD. Wiem, ze istnieja fora bukmacherskie, ale Wasze zdanie rowniez, chcialbym poznac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okey,ale ja bym zamienił że w meczu WHU vs Derby zwyciezca bydzie ten pierwszy.

 

Dzizys kur.a ja pier.le to sie w głowie nie miesci Man U powinno miec conajmniej jednego karnego,bo faul na Ronaldo był wątpliwy..ech 1-1 :(

Edytowane przez Spiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niestety AS Roma 1 - 1 Livorno ...

tak to jest z bukmacherką, nie obstawiasz to pewniaki wchodzą pod rząd :D ... obstawisz, to lider tabeli przegra z ostatnim ;]

 

co do "forum bukmacherskiego", na początku nie raz się sugerowałem niby "ekspertami" którzy piszą eseje na temat danego spotkania, jak się później okazuje na nic taka kalkulacja bo piłka jest jedna a bramki są dwie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba expekt wyplaci duzo kasy w formie bonusow po tym weekendzie :D

Wlasnie jestem troszke zdziwiony wynikami w tym tygodniu, zobaczymy co bedzie dzis np w lidze holenderskiej

 

@His - troszke doswiadczenie w bukmacherce mam, wiec staram sie nie lapac na takie 1000% typki, no ale sam przyznasz, ze Roma majaca szanse na mistrzostwo w lepszy sposob nie mogla stracic tej szansy jak remisujac z ostatnia druzyna w tabeli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue is the colour, football is the game!! :gitarzysta: :plum:

Haha Ballack bohaterem :D Teraz tylko ManU przegra z West Ham albo Wigan i Chelsea zdobywa mistrzostwo a potem wygrywa LM.

Pięknie jest :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub jakiś program zagraniczny z satelity [; np jak Schalke grało z Barcą mecz można było oglądać na Sat1[niemiecki kanał] który jest również w kablówce .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po dokładnym obejrzeniu kilkukrotnie tej akcji zauważyłem mały ruch kolana Neilla w kierunku Naniego gdy on jeszcze siedział na murawie. Na to Nani zareagował od razu ostro, a tym upadkiem starał się jeszcze uratować od czerwonej kartki. Cóż, dał się sprowokować tak jak CR7 w meczu z Man City dwa sezony temu...zdarza się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HALA CAMPEONES :gitarzysta2: :banana:

Królewscy pokazali kto rządzi w Hiszpanii, wszystko wraca do normy :)

Rijkaard'owi to już podziękujemy, Guardiola będzie go zastępował od nowego sezonu. Coś czuje, że sezon 2008/2009 będzie ciężki dla, za przeproszeniem, "dumy Katalonii" :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Chelsea pod koniec meczu mnie rozśmieszyła...Podkreśliła to że już mistrza nie dostanie :) Ale Giggs i Scholes są teraz wręcz niezbędni. Jeszcze jak Gary zagra w Moskwie będzie świetnie !

Glory !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robinho w Man City :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

Moim zdaniem zrobił wielki, wielki krok w tył w swojej karierze, ale jak tak ma się gdzieś klub to nic dziwnego :mur: .

 

życzę mu wszystkiego najgorszego, szkoda, że tak się zachował, a był jednym z moich ulubionych piłkarzy Realu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego klub sprzedał tego piłkarza?

Bo zachowywał się jak jakaś panienka z rozstrojem emocjonalnym (co zresztą jest dość popularne wśród gwiazdeczek) :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...