Skocz do zawartości
Songo

Strasznie Grzejący Się Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Fujitsu Siemens Amilo A1645. Po jakiejs godzinie uzytkowania (www,muzyka) komputer jest strasznie gorący. Jak sprawdziłem w speedfajnie temperatura wymosiła 96* (Sempron 3100+) Co może być tego przyczyną ? Mam go 2,5 roku +/-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Fujitsu Siemens Amilo A1645. Po jakiejs godzinie uzytkowania (www,muzyka) komputer jest strasznie gorący. Jak sprawdziłem w speedfajnie temperatura wymosiła 96* (Sempron 3100+) Co może być tego przyczyną ? Mam go 2,5 roku +/-.

tez mam tego lapka jako drugiego i tez sie grzje jak cholera...ale az takich temperatur nigdy nie osiagalem..widac wentylatorek juz nie wydala.....albo pasta juz nic nie daje.....albo za czesto wlaczasz opcje "wylaczajaca wiatraczek na obudowie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje "wylaczajaca wiatraczek na obudowie" wprawdzie czesto wlaczam, czasem na całą noc, bo wtedy się tak nie grzeje. Teraz temperatura spadła do

80* nie wiem czemu ?!>< I co w takiej sytuacji moge teraz zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje "wylaczajaca wiatraczek na obudowie" wprawdzie czesto wlaczam, czasem na całą noc, bo wtedy się tak nie grzeje. Teraz temperatura spadła do

80* nie wiem czemu ?!>< I co w takiej sytuacji moge teraz zrobic ?

jesli przedluzales gwarancje to odp jest prosta. Jesli nie to musisz sam sie pofatygowac i rozkrecic go. Stylu klapke głowna...odkrecic wiatrak..zdjac radiator i przesmarowac co trzeba najelpiej pastą silver 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales stan wlotow powietrza, moga byc strasznie zabrudzone. Wyczysc go w pierwszej kolejnosci zanim go gdziekolwiek wyslesz.

 

Znajac serwis to skasuja Cie za sprawy porzadkowe. Chyba, ze nie wiesz lub nie potrafisz sie do niego dobrac, wowczas serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie oczyszcze go z kurzu i przesmaruje pastą. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda sprawa ze świetlówkami ? Raz mi padła to zaniosłem na gwarancje (jak jeszcze była...), można to zrobić na własną rękę czy lepiej zanieść gdzieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie oczyszcze go z kurzu i przesmaruje pastą. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda sprawa ze świetlówkami ? Raz mi padła to zaniosłem na gwarancje (jak jeszcze była...), można to zrobić na własną rękę czy lepiej zanieść gdzieś ?

to głowny mankament w tym lapku..mi padła 2 razy...i znow zaczyna ekran sie sciemniac przy starcie lapka......mozesz kupicna allegro i samemu wymienic....u mnie padal za kazdym razem inwerter....na allegro 90 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać linka do tej świetłówki ? Byłbym bardzo wdzięczny.

 

mozesz kupicna allegro i samemu wymienic

Jest może do tego jakiś mały poradnik czy musze sam się pobawić ?

 

Edit// Jeszcze jedno pytanie. Ile może wytrzymać taki procesor? Bo już ze strachu przyniosłem wiatrak, żeby na niego dmuchał :D

Edytowane przez Songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...