Skocz do zawartości
szpak

Gdzie w necie kupie tasme 2-stronna ???

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie potrzebuje takiej tasmy ...chce przykleic radiatorki na pamiatki na grafe i na ram ale nei moge nigdzie znalesc takiej tasmy moze ktos wiem gdzie ja znajde ...wszedzie sa tylko kleje a mi trzeba tasme !!!

 

pozdro z gorki dzeki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie metalowym, albo markecie budowlanym, albo w jakis sklepie z dywanami.

Wez no chlopie badz samowystarczalny :P

Wszystko w necie kupujesz?

A papier toaletowy tez?

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie metalowym, albo markecie budowlanym, albo w jakis sklepie z dywanami. 

Wez no chlopie badz samowystarczalny :P

Wszystko w necie kupujesz?

A papier toaletowy tez?

:lol:  :lol:

 

szpakowi jak sądze chodzi o dwustronną termoprzewodzącą wiec nie cwaniakuj :wink:

tylko powiedz w którym markecie budowlanym taka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie metalowym, albo markecie budowlanym, albo w jakis sklepie z dywanami. 

Wez no chlopie badz samowystarczalny :P

Wszystko w necie kupujesz?

A papier toaletowy tez?

:lol:  :lol:

 

szpakowi jak sądze chodzi o dwustronną termoprzewodzącą wiec nie cwaniakuj :wink:

tylko powiedz w którym markecie budowlanym taka jest

No mnie sie udalo kupic w OBI termoprzewodzaca tasme dwustronna.

Jakos nie narzekam.

i nie cfaniakuje.

Naprawde troche samodzielnosci nie zaszkodziloby.

www.4max.com.pl

www.fanner.com

www.pccooler.com.pl

:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie metalowym, albo markecie budowlanym, albo w jakis sklepie z dywanami. 

Wez no chlopie badz samowystarczalny :P

Wszystko w necie kupujesz?

A papier toaletowy tez?

:lol:  :lol:

 

nie nie wszystko kupue w necie ale niektore rzeczy tak ..a pozatym mieszkam w małym miasteczku ....i u mnie w sklepach tego nie ma chodzi mi teraz o zwyczajan a do najbliszego np. obi mam 80 km (lublin) dlatego chce kupic necie i najlepiej termoprzewodzaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował znaleźć w swoim sąsiedztwie jakiegoś przedstawiciela firmy 3M - produkują takie taśmy, a ich cena w normalnym sklepie będzie (jak podejrzewam) niższa niż w sklepie internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No mnie sie udalo kupic w OBI termoprzewodzaca tasme dwustronna.

Jakie ma oznaczenie, jak wygląda ta taśma - bo też chce kupić :?:
Jak ja znajde to Ci popwiem, komus chyba pozyczalem i mi nie oddal, ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie potrzebuje  takiej tasmy ...chce przykleic radiatorki na pamiatki na grafe i na ram ale nei moge nigdzie znalesc takiej tasmy moze ktos wiem gdzie ja znajde ...wszedzie sa tylko kleje a mi trzeba tasme !!! 

 

pozdro z gorki dzeki

a nie lepiej bys wyszedl na jakims termopoxie albo arcticu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o mocowaniu za pomocą silikonu :?:

do "lekkich" radiatorkow jest OK - tyle ze trzeba kupic neutralny a nie zaden sanitarny (zeby nie wyzarl laminatu albo nie wchodzil w reakcjie z Alu/Cu)

te dwustronne tasmy klejace uzywane w elektronice to nic innego jak silikon - to sa podkladki silikonowe (takie jak miedzy radiatory i stabilizatory/tranzystory) tyle ze z klejem - i od razu mowie ze nie widzialem ostatnio takich w sklepie (bo nie szukalem) - mozna skontaktowac sie np z firma SEMICON o ile pamietam oni kiedys cos takiego mieli (ale pewnosci nie mam)

 

PS jakbys nakladal silikon to daj go bardzo malo (ta sama akcja jak z pasta - dasz za duzo to temp rosnie) i docisnij - na jakis czas az sie zestali :!: a o wczesniejszym odtluszczeniu "klejonych" pow chyba pisac nie musze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym sylikonem to chyba jednak kiepski pomysł trzeba soie bardzo pilnowac zeby nie było babelkow powietrza ...a z tasma tego nie ma !!

ROTFL :lol:

 

tak samo jak masz babelki powietrza przy nakladaniu pasty :lol:

 

chyba pisalem zeby docisnac - jak dociskasz to nadmiar silikonu wylazi bokami - zreszta nie chcesz nie uzywaj tylko kup 5x drozsza tasme :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no dobra ..silikon mam w domu ...zaraz lukne jaki i moze jak sie nada załoze ma byc naturalny :P

nie naturalny tylko NEUTRALNY :!: - bo sa np sanitarne i one maja odczyn kwasny (wzeraja sie w klejone powierzchnie)

 

odtlusc klejone rzeczy, i nakladaj tak jakbys nakladal paste - cienka warstwa ale rownomiernie nalozona

 

PS jak nie masz przekonania to zrob test :D

sklej kawalek Alu z kawalkiem plastiku (tylko troche przelec papierem sciernym ten plastik - zauwaz ze kostki pamieci tez nie sa lustrzane tylko lekko porowate) - jak nalozysz to scisnij klejone przedmioty (ale z wyczuciem) poczekaj do rana i sprawdz trwalosc spoiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja radiatorki do karty graficznej przykleilem na Paste Silikonowa CoolerMastera , trzyma sie no i przewodzi cieplo :)

iel taka pasta i gdzie ja kupiłes ??

 

 

ps .a z tym sylikonem zaraz zrobie test :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie to co było do przewidzenia sylikon zaginoł ,znikł, i nikt go nie widział ...jakies 2 tygodnie temu go jeszcze widziałem ..a teraz nie ma ...normalka w moim domu ..mozliwe ze jest na strychu ale nei che budzic wszystkich.....w takim razie tescik zrobie jutro......

 

ps. przy okazji znalazłem wiele ciekawych klei montazowych ...np. metal z drewnem itp. ale to sie raczej nei przyda buuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...