Skocz do zawartości
Tompior

Kaspersky Antivir - Problem Z Trusted Zone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam kasperskiego internet security 6.0.2.614, mam z nim pewien problem. Kiedy gram w warcrafta 3 i chce zalozyc gre, to inni nie moga sie do mnie polaczyc. Zrobilem wyjatki w firewalluu windosowskim, dodalem frozen throne (wc3) do trusted zone w kasperskim i ludzie nadal nie moga sie polaczyc. Jedynym wyjsciem jest jak narazie wylaczanie kasperskiego na czas gry. Ktos moze wie jak to ustawic?:<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam kasperskiego internet security 6.0.2.614, mam z nim pewien problem. Kiedy gram w warcrafta 3 i chce zalozyc gre, to inni nie moga sie do mnie polaczyc. Zrobilem wyjatki w firewalluu windosowskim, dodalem frozen throne (wc3) do trusted zone w kasperskim i ludzie nadal nie moga sie polaczyc. Jedynym wyjsciem jest jak narazie wylaczanie kasperskiego na czas gry. Ktos moze wie jak to ustawic?:<

Po pierwsze.. to nie uzywaj 2 firewalli w tyhm samym czasie.. tego windowsowego wylacz.

Po drugie...ustaw sobie siec lokalna jako zaufana...

 

A jak chce Ci sie bawic... to w regulach filtrowania pakietow musisz poustawiac jakie IP z sieci maja miec dostep do Ciebie na jakich portach.

Edytowane przez qbik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.. to nie uzywaj 2 firewalli w tyhm samym czasie.. tego windowsowego wylacz.

Po drugie...ustaw sobie siec lokalna jako zaufana...

 

A jak chce Ci sie bawic... to w regulach filtrowania pakietow musisz poustawiac jakie IP z sieci maja miec dostep do Ciebie na jakich portach.

Kiedy wylacze firewalla windosowskiego to pokazuje sie dymek, ze fwall jest wylaczony.

Jak ustawic cala siec lokalna?? Ja umiem tylko 1 plik dodac: trusted zone-->trusted applications-->add--> no i wybieram plik exe.

Jak cala siec dodac?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wylacze firewalla windosowskiego to pokazuje sie dymek, ze fwall jest wylaczony.

Jak ustawic cala siec lokalna?? Ja umiem tylko 1 plik dodac: trusted zone-->trusted applications-->add--> no i wybieram plik exe.

Jak cala siec dodac?:D

Hm...to dziwne,ze dymek Ci wyskakuje, bo windows powinien rozpoznac KIS'a jako firewalla. Tak jest u mnie.

A jak dymek Cie denerwuje to wylacz to powiadomienie i z glowy;)

 

Jak sobie wejdziesz w ustawienia anti-hackera to masz tam zakladke strefy... podswietlasz siec lokalna i klikasz modyfikuj... i tam ustawiasz ja jaka zaufana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowy problem. Siostra siedziala przy kompie, wyskoczylo jej okienko z anty vira (pewnie z polaczeniem firefoxa) i pewnie nacisnela deny. Kiedy uruchamiam firefoxa, nie moze nawiazac polaczenia, zadna strona sie nie uruchamia. Jak to odblokowac?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatkowy problem. Siostra siedziala przy kompie, wyskoczylo jej okienko z anty vira (pewnie z polaczeniem firefoxa) i pewnie nacisnela deny. Kiedy uruchamiam firefoxa, nie moze nawiazac polaczenia, zadna strona sie nie uruchamia. Jak to odblokowac?:P

Klikasz w ustawienia anti-hackera i otwiera Ci sie nowe okienko. Na pierwszym planie masz zakladke reguly dla aplikacji... znajdujesz tam firefoxa i albo zmieniasz reguly, albo go usun w ogole i przy nastepnym odpaleniu przgladarki znowu poprosi Cie o ustawienie reguly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...