Skocz do zawartości
Xavi

Black Water, Problem Z Pompowaniem Cieczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napiszę zwięźle: pompka nie pompuje cieczy.Potrząsanie nią niewiele daje - tylko postawienie jej króćcami do dołu powoduje wypływ cieczy(ale to bardziej zasługa grawitacji niż pompki).

Pompka pracuje - wyraźnie to słychać :) (niemiłe burczenie.

Wcześniej działała tylko jak trzymałem ją do góry nogami - ale przecież nie o to chodzi, pompka powinna stać.Czy jest to uszkodzenie produktu? Czy może macie jakiś pomysł na rozwiązanie?

Pozdr.

Pompka to ta firmy black water.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś leniwie się odpowietrza, a za nim o tanka się kupi trochę wody wypłynie z układu.( xD )

Pompka moja ma humory i potrafi stanąć dopóki się nią energicznie nie potrząśnie.

Zostawiam na noc i zobaczymy czy nie pocieknie.

Btw. muszę ten wskaźnik przepływu se kupić, ale nie chce mi się znów na piechtę dymać do coolingu.

Układzik full napełniony.

Pompuje się leniwie(widze po bąblach powietrza).

I są te bomble.

Nie wiem jak to odpowietrzyć:/

Trzącham blokiem, chłodnicą i pompkę i mam otworzony wlot do rezika i [gluteus maximus], nie wylatuje.

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moze pracowac w innej pozycji niz nominalna

 

moze pracowac w dowolnym miejscu ukladu

 

poruszaj przewodem zasilania przy wejsciu do pompy, jesli bedzie przerywac - wyslij na reklamacje ;) (kilka sztuk u nas bylo wadliwych, nie robilismy klopotu z wymiana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie sprawię sobie obudowy po CD Romanie i mat czyli Silent Box'a to pompka sobie postoi na DVD.

A czy może się to na nią odbić negatywnie?(ciepło)

Po pierwsze "odbić na niej", a nie "na nią" :blink: A po drugie to nic jej nie będzie, DVD wcale jej nie nagrzeje (bo niby dlaczego ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sracz złożony.(:D)

Ale pompka staje po kilkunastu minutach pracy. Staje jak stoi normalnie na zbiorniczku.

Jak teraz leży sobie na kablach bokiem to nie staje, ale ja muszę zrobić porządek z kablami i pompka musi stać:/

Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sracz złożony.(:D)

Ale pompka staje po kilkunastu minutach pracy. Staje jak stoi normalnie na zbiorniczku.

Jak teraz leży sobie na kablach bokiem to nie staje, ale ja muszę zrobić porządek z kablami i pompka musi stać:/

Jakiś pomysł?

Może opisz to normalnie.... Bo jak na razie to wiem, że Ci stoi, jak stoi, a jak leży to nie staje, lecz stać musi.... :D :D :D

 

Dobra, w sensie, że pompka po jakimś czasie przestaje pompować od tak? Może się zapowietrza? I opisz to jakoś mniej chaotycznie :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i czy taka jedyneczka(chłodnica) da radę jeszcze schłodzić NB? I czy pompka przepchnie ciecz :)

 

 

Sorry za poprzedni post, rzeczywiście trochę poplątałem :-D

 

Dobra, poszedłem do cooling'u, okazało się, że kabel naderwany, dali mi nową pompeczkę.

Jakie było moje niezadowolenie jak zobaczyłem, że nie pompuje.(

Szybkie wejście do windows'a patrzę, temperaturki ok.

A pompka nie słyszalna, odpowietrzyłem chyba ok:)

Później zrobię stress testa i sprawdzę temperaturki:)

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...