Skocz do zawartości
Linoge

Dziwne Donosy Z Nvidia Monitor

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

mam dosc dziwny problem i za bardzo nie wiem jak go rozwiazac dotyczy on zapewne systemu winxp ( przynajmniej takie sa moje przypuszczenia). Do rzeczy. Wlaczam wczoraj kompa wieczorem ( ok 23) godzine wczesniej jeszcze chodzilo wszystko normalnie. Zalaczylem foobara i polozylem sie spac 20 min pozniej chcialem dodac cos do playlisty budze monit a tu setki jakis bledow oraz raporty z nvidia sil... ze do karty jest dostarczane za malo mocy ? z trudem uruchomilem ponownie odpala tempy a tu jakie dziwne skoki 66 do 4 przy czym kiedy jest czworka slider po prawej zapelnia sie do czerwonosci. karta orgnoleptycznie nie ma wiecej niz 50 zazwyczaj miala okolo 40. w 3d marku nie mialem bledow. Jak sie pozbyc tego denerwujacego komunikatu co moglo byc przyczyna takich wydarzen ? (oczywiscie wszystkie kabelki dodatkowe podpiete dedytkowany z zasilacz oraz przejsciowka by wyeliminowac uszkodzenie tego pierwszego ;) )

Jakies propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze nie mam zadnego mocnego pod reka najbardziej mnie dziwia te skoki temperatury jakby jakis scalak pozegnal sie z nami :|

cos takiego dostaje ;/

Aby zabezpieczyć sprzęt przed ewentualnym uszkodzeniem lub doprowadzeniem do zablokowania systemu, procesor graficzny zmniejszył swoją wydajność do poziomu umożliwiającego bezpieczne kontynuowanie wykonywanych operacji.

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...