Skocz do zawartości
Payti

Gigabyte Ga-x38t-dq6/ga-x38-dq6, Intel X38, Socket775

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się zdecycodwać czy kupić X38-DQ6 czy Asus P5E. W związku z tym mam pytanie o rzecz o którą się najbardziej martwię w X38-DQ6: czy ta płyta gładko budzi się z uśpienia (wstrzymania) pod Windows? Tzn. konkretnie czy karta graficzna zostaje wybudzona na małych obrotach wentylatora czy na wysokich obrotach wiatraka (jak do gier 3D)? Poprzednio miałem płytę GA-EX38-DS4 i po wgraniu BIOS F3 przy wybudzaniu Visty karta graficzna zaczynała okropnie wyć, oraz na chwilę włączał się PC-Speaker bzycząc ostrzeżenie że wiatrak CPU nie ruszył. Moja karta graficzna jest niesłyszalna w trybie 2D i tak normalnie działa po załadowaniu Visty.

Przy okazji czy temperatury na tym MOBO X38-DQ6 są akceptowalne i nie zagrażają żywotności chipów?

 

Kusi mnie ta X38-DQ6 dobrym rozmieszczeniem slotów kart rozszerzeń i fajną w/g mnie kartą muzyczną (właśnie preferuję Realteki) ale z koleji spodziewam się że Asus P5E mając trochę mniejsze możliwości będzie jednak stabilniejszy i wszystko będzie działać. Przy kompie spędzam bardzo dużo czasu ucząc się języka angielskiego i trochę programując w VS2008 Express i z trudem znoszę że coś nie funkcjonuje jak należy. Procesor mam E8400.

 

Pozdrawiam,

Marek

Edytowane przez Cavea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja x38ds5 pojechala juz drugi raz na serwis z tym samym objawem "wieczny restart"z czego nie jestem zadowolony... po operacjach w biosie i przeskoczeniu na defaultowe ustawienia juz zgon miala w oczach uratowala sie jakos gdy wlozylem tylko 1pamiec :P podzialala 30min zrestartowala sie i trup :) "wieczny restart"

 

 

edytowano: kurde cos chyba zmeczony jestem napisalem odpowiedz na kawalek innego psta w tym temacie no trudno :P

Edytowane przez atento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...