Skocz do zawartości
Payti

Foxconn X38a - Intel X38, Socket 775

Rekomendowane odpowiedzi

Foxconn zapowiedział także swój model płytki na Intel X38, Socket775 - ma się ona nazywać Foxconn X38A.

W jej specyfikacji technicznej można odnaleźć ciekawą wskazówkę: '3* PCIe x16 with ATI CrossFire technology and Foxconn Multi-Graphics support for NVIDIA and ATI dual graphic card setup'. Jak widać, Foxconn nic nie wspomina o technologii SLi. Wszystko teraz zależy od tego, czy NVIDIA zechce udzielić licencji po swoich nieudanych próbach przedostania się na rynek udziałów Intela z chipsetami nForce 680i oraz 650i

 

Tak oto to cudeńko ma wyglądać i możę będzie to hit ze względu na Dołączona grafika:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zapraszam do dyskusji o płycie, jej możliwościach OC i ustawieniach biosu. Ciekawe jaka będzie cena w stosunku do konkurentów na X38.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no - na oko wyglada jak wypasione MSI :D System HP ciekawy, przyciski reset i power, rozlozenie elementow tez moze byc ... jaka cena sugerowana i kiedy debiut? Moze ja sobie sprawie jak ladne oc zagwarantuje.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem i dodałem kilka fotek. Płytka z obsługą nVidia i ATI zapowiada się naprawdę świetnie. Dodatkowo ma mieć obsługę memrków 2 x DDR2 i 4 x DDR3 (nie wiem czy wspólnie, sadze że nie).

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ma mieć obsługę memrków 2 x DDR2 i 4 x DDR3 (nie wiem czy wspólnie, sadze że nie).

2xDDR2 czyli tylko 2 sloty obslugujace te pamieci? Eeeee jeżeli tak to olewam tego Foxconna bo chciałem wyposarzyc się w 4x1GB DDR2 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ddr3 stana sie popularne dopiero w przyszlym roku albo w dopiero w 2009.. ceny sa bardzo wysokie jak na te chwile.

DDR3 staną się popularne jak będą tańsze/niewiele droższe od DDR2. Nic innego nie ma raczej na to wpływu, chyba, że nagle przestaliby produkować dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze specyfikacji z podanego linka wynika ze z obsluga pamieci jest odwrotnie niz w jednym poscie wyzej: 4xDDR2 i 2xDDR3

 

4 DIMMs, dual-channel, DDR2-1066/800/667, non-ECC, un-buffered memory, 8GiB Max

2 DIMMs, dual-channel, DDR3-1333/1066/800, non-ECC, un-buffered memory, 4GiB Max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze myślę, ale mam wrażenie iż dystrybutorzy w Polsce starają się chyba zrobić z Foxconna markę budżetową. Do dzisiaj nie widzimy P35A-S oraz wersji, która obsługuje DDR2 jak i DDR3. Więc z płytką w temacie też tak może być :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...