Skocz do zawartości
Rafi1991

Bardzo Tanie Urządzenie Wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Lexmark odmówił współpracy jeśli chodzi o drukowanie w kolorze (coś podobnież z płytą główną) a ostatnio również coś się knoci w czerni, tak więc muszę kupić coś nowego. Funduszy jest bardzo mało, max. 150 zł. Polećcie mi coś, może to ew. być używka. Drukarka atramentowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo Canon Pixma iP1300 jesli cos lepszego to

Canon Pixma iP1800

 

nic innego bym nie bral, te tanie canony maja bardzo dobre opinie. Calea seria pixma (mam ip4300) jest poprosty nie do przebicia:)

 

 

edit:

ups:/ bo to wielofunkcyjne sorka:/

Edytowane przez sedzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Lexmark odmówił współpracy jeśli chodzi o drukowanie w kolorze (coś podobnież z płytą główną) a ostatnio również coś się knoci w czerni, tak więc muszę kupić coś nowego. Funduszy jest bardzo mało, max. 150 zł. Polećcie mi coś, może to ew. być używka. Drukarka atramentowa.

 

a moze tak tusz sie skoczył albo zasechł?:P :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusze były w serwisie wkładane nowe, próbowali chyba kilka i stwierdzili, że to coś z płytą główną. Przecież nie jestem taki głupi, żeby tego na początku nie sprawdzić. :)

 

@sedzia

Spójrz na nazwę tematu. To ma być urządzenie wielofunkcyjne, a nie drukarka. Jeśli sugerowałeś się moimi słowami "Drukarka atramentowa." to chodziło o to, że to urządzenie wielofunkcyjne ma mieć drukarkę atramentową. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhem za takie pieniążki raczej ciężko będzie coś kupić nowego.

Osobiście mogę polecić Brothera DCP-115C (już od 200zł z hakiem można dostać nówke) oraz DCP-130 (od 250zł).

Mają swoje wady o których można poczytać w innych tematach ale są baardzo ekonomiczne, komplecik ogromnych zamienników ~100ml można kupić za 40-50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale inaczej pewnie nikt tu nie zaglądnie. Jak kupiłem tego Brothera, to powiedzcie mi jeszcze na przyszłość jakie zamienniki się najbardziej opłaca kupować? :)

Edytowane przez Rafi1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale inaczej pewnie nikt tu nie zaglądnie. Jak kupiłem tego Brothera, to powiedzcie mi jeszcze na przyszłość jakie zamienniki się najbardziej opłaca kupować? :)

Kilka tematów niżej masz jak byk temat "Zamienniki do Broteher" tam szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...