Skocz do zawartości
Amokk

Ga-ma69vm-s2 I Temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do uzytkownikow tej plytki... czy na plycie Gigabyte GA-MA69VM-S2 tez sa problemy z odczytem temperatury tak jak na innych plytach czy to nornalne ze mam takie wartosci?

 

Płyta główna 44 °C (111 °F)

Procesor 40 °C (104 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 24 °C (75 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 22 °C (72 °F)

Aux 43 °C (109 °F)

Procesor graficzny 44 °C (111 °F)

Otoczenie procesora graficznego 42 °C (108 °F)

Seagate ST3250824AS 37 °C (99 °F)

 

Moj sprzet to:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ na BOX'owym chlodzeniu, plytka jak w opisie i 2 x 1 GB DDR2 Special Ops 800MHz

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzalem sobie komputer Orthosem i w stresie plyta glowna miala az 52 stopnie :P Czy to nie zdecydowanie za duzo? Gdzies na necie wyczytalem ze bezpieczna temeratura plyty glownej do do 50. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzalem sobie komputer Orthosem i w stresie plyta glowna miala az 52 stopnie :P Czy to nie zdecydowanie za duzo? Gdzies na necie wyczytalem ze bezpieczna temeratura plyty glownej do do 50. Jakie jest Wasze zdanie?

Hmm.. Dużo. Procesor kręcony? Nie wygląda na to, że czujnik miałby być walnięty. Wartoby chyba zmienić chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temp. procesora (5200+) to 50 stopni

 

Ale to chyba nie jest problem, bo z mojej wiedzy wynika, że dopuszczalne temperatury oscylują w okolicach 80-90 stopni

Edytowane przez Misiok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...