Skocz do zawartości
mefi

Projektor cyfrowy (jaka firma i model)

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak mam do wydania ok 13-15 tys. pln na projektorek (of course nie dla mnie ale bede go mogl pozyczac czesto do ogladania divx-ow :) moze ktos mial stycznosc z jakimis modelami i ma juz nieco doswiadczenia i pomoze wybrac najlepszy model w tym przedziale cenowym. Na poczt chcialbym sie dowiedziec jakie firmy brac pod uwage a jakie omijac dluugim lukiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem Mitsubishi XL2U i z trzech ktore mam jest najlepszy. Jest jeszcze wersja Plus U2 X 2000 ktory ma pare bajerow dodtkowo i 2000 lumen oraz kontrast 650:1 co daje mozliwosc ogladania nawet w dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem Mitsubishi XL2U i z trzech ktore mam jest najlepszy. Jest jeszcze wersja Plus U2 X 2000 ktory ma pare bajerow dodtkowo i 2000 lumen oraz kontrast 650:1 co daje mozliwosc ogladania nawet w dzien.

Ten XL2U bylby doksonaly 1500 ansi tryb xga ale jaka jest cena tego projektora nigdzie nie moge znalezc sklepu z nim mozesz podac cene tego projektora i jakiegos linka do sklepiku w polsce albo telefonik do jakiegos dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem Mitsubishi XL2U i z trzech ktore mam jest najlepszy. Jest jeszcze wersja Plus U2 X 2000 ktory ma pare bajerow dodtkowo i 2000 lumen oraz kontrast 650:1 co daje mozliwosc ogladania nawet w dzien.

Ten XL2U bylby doksonaly 1500 ansi tryb xga ale jaka jest cena tego projektora nigdzie nie moge znalezc sklepu z nim mozesz podac cene tego projektora i jakiegos linka do sklepiku w polsce albo telefonik do jakiegos dystrybutora.

cos ok 13000 netto ale cena mogla sie zmienic. Wyslij mi na priv swoje namiary to jutro zadzwoni do ciebie gosciu co mi to sprzedawal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...