Skocz do zawartości
Neo_x

Czy to moze byc prawda ?????? (3DMARK2001SE)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema All. :) Posiadam takiego kompa jaki jest opisany nizej :) Nie bede wymienial tego wszystkiego po raz kolejny.... :) ale mam takie pytanie.... czy mozliwe jest to ze podkrecenie celka 633@980 i grafy NVidia Riva Tnt2 M64 32 MB 125/150@165/200 moze spowodowac dwokrotny przyrost mocy :?: Sprawdzalem 2 RAZY kompa (!) 3DMARK2001SE i za kazdym wyniki wachaly sie w granicach przed podkreceniem 1548 punktow... a po podkreceniu 3119 punktow ... :)

Jakos nie moge w to uwierzyc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz slabego kompa :wink: :lol: dzisiaj format robilem i wgralem win 98 se.... i xp home :) test wykonywalem pod winem 98 :)

 

P.S. SLABY TYP :!: Posty: 1278 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem 2 RAZY kompa (!) 3DMARK2001SE i za kazdym wyniki wachaly sie w granicach przed podkreceniem 1548 punktow... a po podkreceniu 3119 punktow ... :)  

Jakos nie moge w to uwierzyc  :twisted:

O kurcze to ja mam tylko ok 3450 na tym co ponizej :oops:

czy to mozliwe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale czy nie jest to moze 3dmark ,ale 2000!!!! 3150pkt to ja uzyskuje na d1000+GF1DDR@140/350. Sorry ,ale nie chce mi sie wierzyc. Mam kumpla ,ktory ma tnt2m64@140/160+cel1000@1120 i nie moze wyjsc powyzej 800pkt!!! Wiec albo piles za duzo ,albo 3dmark cos nawala.

 

pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz slabego kompa  :wink:  :lol:  dzisiaj format robilem i wgralem win 98 se.... i xp home :) test wykonywalem pod winem 98  :)

 

P.S. SLABY TYP  :!:  Posty: 1278  :)

Z czego połowa nabita z powodu kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Widocznie masz slabego kompa  :wink:  :lol:  dzisiaj format robilem i wgralem win 98 se.... i xp home :) test wykonywalem pod winem 98  :)

 

P.S. SLABY TYP  :!:  Posty: 1278  :)

Z czego połowa nabita z powodu kłótni.

Hehe, co ja za to moge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

 

Hehe, co ja za to moge :D

Próbować się opanować. No i innych też..... Zresztą nikt z kłucących się na tym forum nie jest bez winy :-(

Otoz to. Aby byla klotnia musi byc minimum dwoch chetnych. A na moja liczbe postow jest jedna rada. Petycja do moderatora aby mi wyzerowal licznik, mi on wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie jakoś moje wyniki wyglądają bardzo cieniutko przy tych: 3D Mark 2000 v1.1 =5058(ustawienia DEFAULT), a w 3D Mark 2001SE = 2376(ustawienia DEFAULT), przy podkręconej graficez 200/143 na 225/180. na W98SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Ok ..... napisalem to z nudow :).... chcialbym miec tyle punktow w 3dmark2001 :twisted: widac ze ludzie wiedza co pisza :) nie mamy "jelopow" :wink: na tym forum :)...... aaaaahhhhhhhh marzenia..... 3500 punkcikow :) a tak serio 1800 mam ledwo :)

 

P.S. Ide spac :) jutro... a raczej dzisiaj meczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale czy nie jest to moze 3dmark ,ale 2000!!!! 3150pkt to ja uzyskuje na d1000+GF1DDR@140/350. Sorry ,ale nie chce mi sie wierzyc. Mam kumpla ,ktory ma tnt2m64@140/160+cel1000@1120 i nie moze wyjsc powyzej 800pkt!!! Wiec albo piles za duzo ,albo 3dmark cos nawala.

 

pozdroo

Cinko cos ... ja mam 3500 (ponad hihi) przegonilem niekreconego GF2 Pro na D1.3 z 256DDR z PC world Komputer nr3/2002 str 28 :))) mial 3125 :)

 

http://service.madonion.com/compare?2k1=3501256

 

PS. jak wykreciles pamieci do 350 ja mam CLAP 140/320 bo wyzej mam artefakty od okolo 327 !!! radiatory pozakladales czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wiesz >>>Erio<<< widzac z Twojego konfiga masz d1000 ,ale puszczonego na magistrali 133Mhz co daje mu dosc niezlego kopa no i DDR ,bo ja mam pamieci jeszcze SDRam .Ale mi to i tak nie przeszkadza ,bo gdzie za tydzien lub dwa bede mial 10000pkt. A co do podkrecalnosci karty. Chodzi bezproblemowo na 150/350 ,ale na starszych sterach. Na nowszych mam juz migoczace tekstury i itp i musze tak jak ty obnizyc taktowanie do 140/320 (bezpiecznie). Cos nvidia znowu skopala ,albo nowe stery bardziej wykorzystuja pamiec.

 

A co do Autora tego watku, to powinienes sie cieszyc ,ze masz az tyle!!!! Dla mnie i tak to cos za duzo, ale jak juz tak uwazasz to niech ci bedzie.

 

pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema All. :) Posiadam takiego kompa jaki jest opisany nizej :) Nie bede wymienial tego wszystkiego po raz kolejny....  :)  ale mam takie pytanie.... czy mozliwe jest to ze podkrecenie celka 633@980 i grafy NVidia Riva Tnt2 M64 32 MB 125/150@165/200  moze spowodowac dwokrotny przyrost mocy  :?:  Sprawdzalem 2 RAZY kompa (!) 3DMARK2001SE i za kazdym wyniki wachaly sie w granicach przed podkreceniem 1548 punktow... a po podkreceniu 3119 punktow ... :)  

Jakos nie moge w to uwierzyc  :twisted:

Dobra w jakiesj rozdzielczości masz na tym sprzęcie 3119 punktów w 640x480x16bit ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Widocznie masz slabego kompa  :wink:  :lol:  dzisiaj format robilem i wgralem win 98 se.... i xp home :) test wykonywalem pod winem 98  :)

 

P.S. SLABY TYP  :!:  Posty: 1278  :)

Z czego połowa nabita z powodu kłótni.

z tego co można poczytać to 1200 na kłutni a reszta to coś z sensem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wiesz >>>Erio<<< widzac z Twojego konfiga masz d1000 ,ale puszczonego na magistrali 133Mhz co daje mu dosc niezlego kopa no i DDR ,bo ja mam pamieci jeszcze SDRam .

A nie chcesz swojego na 7.5x133 pooscic ??? czy masz KT133 i nie mozesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpalilem u kumpla 3dmarka 2001 i bylo ~5100

PIII 933....512 SDRAM, abit st6 i......pixel view gf3

ale bez zadnego oc

 

przedtem mial leadtek winfasta gf2 pro i mial 2000 pkt mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze kurna wszyscy sie chwala swoimi wynikami w 3dmarku ale powiedzcie ludzie w jakiej rozdzielczosci robicie te testy bo latwo jest powiedziec ze ma sie kilka tysiecy punktow w 3dmarku na rivie tnt ale w rozdzielczosci 640x480x16bit .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze kurna wszyscy sie chwala swoimi wynikami w 3dmarku ale powiedzcie ludzie w jakiej rozdzielczosci robicie te testy bo latwo jest powiedziec ze ma sie kilka tysiecy punktow w 3dmarku na rivie tnt ale w rozdzielczosci 640x480x16bit .

Jak nie mowia ze inaczej tzn default :)

Chyba ze ktos cheatuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...