Skocz do zawartości
Katarzynka

Problem Z Wlaczeniem Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamowilam sobie ostatnio takie czesci do komputera:

 

Plytka DFI Infinity, procesor amd a64 x2 4000+, karta graficzna 8600gt palit, zasilacz delta 400, ram kington 667 1 gb. PO zlozeniu wszystkiego do kupy i po zlaczeniu na ekranie monitora nic sie nie pokazuje :/ w glosniczku odrazu po wlaczeniu slychac takie bardzo glosne pikniecie (wydaje mi sie, ze jest to normalne pikniecie takie jak po wlaczeniu komputera :)) karte graficzna sprawdzalam na innym komputerze i dziala bez problemow :/ co takiego moglo sie stac? czy zapomnialam czegos podlaczyc/przestawic? po wlaczeniu slychac jak dysk zaczyna pracowac itp.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SlashBeast

Jak domniemywam to dziewczyna. :) Taka perełka wśród facetów. Osobiście nie znam ani jednej, która wie co ma pod maską swojego blaszaka. ;)

 

@Katarzynka

Obstawiam na uszkodzone DFI. Miałem dokładnie taki sam objaw z modelem z podpisu. Różnica jest taka, że moja na początku śmigała ale z czasem coraz rzadziej się uruchamiała. Po 2 miesiącach całkowicie padła. Oczywiście wymienili mi na nową. ;) Objawy mamy takie same. ;) Proponował bym sprawdzić jeszcze proca i mobo np. w jakimś sklepie jeśli nie masz znajomego z AMD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bialy ;)

 

ogolnie zauwazylam, ze komputer teraz reaguje na brak ramu, czego wczesniej nie bylo. no i po wlaczeniu bez procesora po ok 5-10 s wylacza sie

 

hmmm... znalazlem w internecie, ze brisbane nie dziala na biose starszym, ale w tym problem, ze ja nie mam procesora na am2 (tylko a3000+ na 939 :( ), zeby wlozyc go i zakutalizowac bios. jest moze jakis sposob inny, zeby to jakos zrobic? :(

 

sory za OT, ale w koncu jestes dziewczyna czy facetem?

 

@kojak_ct- czuję się urażona...;]

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet trzy;p

Offtop'a robicie..

hmmm... znalazlem w internecie, ze brisbane nie dziala na biose starszym, ale w tym problem, ze ja nie mam procesora na am2 (tylko a3000+ na 939 :( ), zeby wlozyc go i zakutalizowac bios. jest moze jakis sposob inny, zeby to jakos zrobic? :(

Wydaje mi się, że nie ma takiego.

Musisz załatwić sobie na kilka chwil (najlepiej pożyczyć od kogoś) jakiś procesor wykonany w technologii 90nm, czyli Semprona Manilę, Athlona Orleans'a lub dwurdzeniowego Athlona Windsora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...