Skocz do zawartości
Strongmen

Jaka Najlepsza Mobo Pod Slot1 !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chcialem sie doradzic:

 

jaka jest najlepsza plyta pod P3 slot1 na BX440 ??

 

gdyz posiadam calkiem fajnego P3 600mhz, ma via lecial na 166FSB spokojnie

a mnie

zalezalo by na kupnie mobo na BX, ponoc jest najlepszy dla P3 (najlepsza wydajnosc) i cenowo wypada rewelacyjnie

Do tego posiadam niezle pamieci winbondy BH-75 oraz Seitec 6ns .. 166MHZ robia bez wieksyzch problemow...

 

gorzej moze byc z MOBO ... ale slyszalem ze pomimo iz BX oficjalnie smigaly na 100FSB to ponoc byl ludzie co wyciagali z nich stabilnie 160 i nawet wiecej ;-) ...

 

i wlasnie na takiej MOBO by mi zalezalo (z wypasionym najlepiej modowanym biosem)

 

AGP sie nie przejmuje gdyz uzywam i tak karty PCI ...

ponad to czytalem gdzies ze jest mod na zablokowanie PCI ...

 

 

tak wiec - prosba teraz o wybranie tej NAJLEPSZEJ na BX440...

 

wstepnie myslalem

o

ABIT BE6-II (sa jakies rozne rev)

ABIT BH6

ew cos od Asusa ...

 

(w tej chwili posiadam DTK na BX440 jednak fsb 133 nie jest do konca stabilne bo plyta lapie freezy i sie zawiesza czasem)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najwyższe FSB uzyskałem na ASUSIE TUSL-2, nieco gorzej było na ABICIE BX-133 Raid i bardzo podobnie było również na ABICIE BE6-II v1.2. Wysokie FSB udało mi sie uzyskać też na ASUSIE na jakmś VIA ale za cholere nie przypomne sobie terez moedu :mur:

 

Mój typ to: ASUS TUSL-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też stawiam na BE6-II, ale licz się z tym że po jakimś czasie będziesz musiał kilka kondensatorów wymienić

swego czasu miałem BF6 (to to samo co BE6-II, tylko bez dodatkowego kontrolera ATA/66 i z jednym slotem PCI więcej) i bez najmniejszego problemu wycisnąłem z niej FSB 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też stawiam na BE6-II, ale licz się z tym że po jakimś czasie będziesz musiał kilka kondensatorów wymienić

swego czasu miałem BF6 (to to samo co BE6-II, tylko bez dodatkowego kontrolera ATA/66 i z jednym slotem PCI więcej) i bez najmniejszego problemu wycisnąłem z niej FSB 150

Mobo juz kupiona

Zobaczymy co uda mi sie wyciagnac z tej mobo ;-)

napewno sie pochwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...