Skocz do zawartości
daemonaray

Raidmax Ninja Lub Sunbeam Quarterback?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję obudowy pod nowy zestaw komputerowy i rozpatruję RAIDMAX NINJA (podoba mi się ale zastanawiam się czy przez te przebajerowanie designu nie ucierpiała funkcjonalność) oraz SUNBEAM QUARTERBACK (jest ewidentnie funkcjonalna, niestety według mnie słaby design no i dochodzi USB/Audio po prawej stronie a samo okno jest po lewej - nie wiem zupełnie jak to połączyć - przesuwać ciągle obudowę?)

 

Proszę o jakieś pomocne odpowiedzi, i pozdrawiam! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Ninje niż Sunbeama. Kiedyś zastanawiałem się na jego kupnem ale ma wady. Okno jest nie potrzebne bo jest źle umiejscowione, drzwiczki są źle zaprojektowane(tacka od napędu może się wysunąć pomimo ich zamknięcia), jakoś wykonania(wypasiona budżetówka) i z czasem (podobno) głośne wentylatory. Następnie rozważałem zakup CM 690 ,ale cena jest trochę za duża. I tak wybrałem Tacens Algeo. Głównie za 3 wentylatory w zestawie i dobry przewiew zapewniony przez m.in. siatkę na górze obudowy (czuć przepływ powietrza). A do tego zaskoczyła mnie ciszą, myślałem ,że będzie głośniejsza przez te wentylatory. Tylko dysk słychać ,ale ma już swoje lata to mu wybaczam B) W poprzedniej obudowie Codegena (vel. szrot) nagrzewał się do 40C - 45C w Idle a teraz żeby 30C łapał to trzeba się namęczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie od niedawna to obudowę Sunbeam Quarterback no i muszę powiedzieć ,że jest OK . Tylko właśnie główkuję jak wymontować te przednie srebrne pseudo drzwi - gdyż są zupełnie do niczego . Ale reszta jest ok na poziomie jak za taką cenę (ja kupiłem ją za 169 zł) daleko wykraczającym poza zwykle spotykany ... . Mam Scythe Ninja i bocznego wiatraka wstawić się nie da bo jest miejsca może 15 mm od ścianki bocznej . Może ktoś zna jakieś wiatraki 80 mm lub 120 mm ale cieńsze niż 25 mm ???

Edytowane przez sebx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...