Skocz do zawartości
slg

Blue Box

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Nareszcie coś konstruktywnego. W końcu będziemy znali różnice między blokami a nie tylko same domysły/gdybania.

A co do dziórek to raczej BlueBox'a nie zamocujesz :(

bo primo: on jest okrągły i ciężko by coś do tego wystrugać.

secundo: troche wystają zaokrąglenia poza socket no więc ciężko by było do "ząbków" w sockecie dojść gdyż są one bezpośrednio prysłonięte blokiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie czekam z niecierpliowscia na ten test blokow tylko boje sie jednego

podejrzewam ze wygraja bloki do ktorych trzeba miec dziury w mobo

a jak sie nie ma czy jest jakis alternatywny sposob ich zamocowania na ww plytacg przecie nie bede wiercil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe 2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe  2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe  2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

dzieki

e tam

lepiej wywiercic dziurki a te sciazki co sie przerwa zlaczyc drycuikami na okolo :lol: :lo: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe  2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

dzieki

e tam

lepiej wywiercic dziurki a te sciazki co sie przerwa zlaczyc drycuikami na okolo :lol: :lo: :lol:

stary nie badz taki kozak jak na razie widze ze specjalista od wc to nie jestes chyba ze od tego co masz zainstalowane w lazience :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe  2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

dzieki

e tam

lepiej wywiercic dziurki a te sciazki co sie przerwa zlaczyc drycuikami na okolo :lol: :lo: :lol:

Mi się wydaje że płyty główne są kilku warstwowe i motyw z lutowaniem chyba nie przejdzie :)

ale moge się mylić :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować przykleić jakąs Kropelką tekie tulejki nagwintowane w miejscach gdzie powinny być dziury..

tylko 1. musisz to jakos odizolować od płyty jak będzie metalowe  2. klej musi wytrzymać ;) no i oczywiscie musisz mieć miejsce wokół socketa ;)

dzieki

e tam

lepiej wywiercic dziurki a te sciazki co sie przerwa zlaczyc drycuikami na okolo :lol: :lo: :lol:

stary nie badz taki kozak jak na razie widze ze specjalista od wc to nie jestes chyba ze od tego co masz zainstalowane w lazience :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

moze i specjalista to nie jestem...

ale wc w lazience???

pogubilem sie juz troche :oops:

zawsze chodzilem do toalety, ale moze juz 21 rok popelniam blad...

 

po prostu nie moglem jak przeczytalem rozwiazanie z przyklejeniem tych 'tulejek'. sorki, ale blok musi byc docisniety i przy probie dokrecenia oderwal by sie prawdopodobnie laminat albo klej by nie wytrzymal.

duzo latwiej wymyslic i wykonac jakas spomplikowana zapinke niz sie bawic w takie extrema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym Blue Box'em??? Jaka jest jego wydajność? Jak sprzedam nukleona to planuje kupić właśnie to maleństwo.

hehe kwiecien - co sie stallo ze nukleona sprzedajesz ??? masz juz go dosc ?? :D

 

jak ktos chce , to moge komus z wrocka odsprzedac moja zapinke self made do nukleona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci sprzedac swojego , przestal sie wyrabiac na 2.6ghz @ 1.95 , jest kolo 50C w stress a to juz dla mnie za duzo.jak chcesz to moje gg 670020

8O 8O ILE???? To chyba nie wina bloku :? Jaką masz reszte WC??? A może zrobimy tak że dam ci nukleona a ty dopłacisz mi 50zł?? :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien!

Do nukleona nie jest ta trudno zrobic instalacje. Ja kupilem w Castoramie tronik 15, 2 kolanka 90 stopni 15. Cala sprawa to, ze trzeba je roche spilowac bo jak tak zmontujesz to kolanka beda za szeroko do wylotow.

Wszystko jak na razie dziala OK. Polecam.

 

BTW dalbym fotki, ale niestety natura nie dala cyfraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kwiecien

skoro ma to byc uczciwa zamiana to zobacz jak to wyglada: nowy blue box 120zl , ja doplacam Ci 40zl = 160zl.Nowy nukleon 159zl.Wiec po co mam przeplacac 10zl? :).Podstawowy warunek jest taki ze z nukleonem jest wszystko dobrze i nie jest to jakas wersja beta :)

Jak Ci pasuje taki uklad to sie odezwij na gadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...