Skocz do zawartości
Syrob

Eax1600pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy

mam asus eax1600pro pci-3

i dziwna sprawa vindows vista

i jesli mam pulpit w 1280x1024 w 32 bitowym kolorze to w ciemnych mniejscach pokazuja mi sie czerwone kropki na ekranie !!!!!!

w 3d wszytsko ok ???

myslalem ze to karta - wymienilem a tu lipa !!!!!!!!!! na nowej drugiej takiej samej karcie czerwone kropki lekko migajace

 

jak przelacze na 16 bitowy kolor (bleeeeeeeeeee) to nie mam zadnych tych dziwnych kropek ??

 

Panowie Any ideas (zasilacze testowalem 3 rozne )

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matryca LCD

do wczoraj chodzil z innym kompem i wsjo ok (stary komp padl i kupilem nowy, monitor zostal)

watpie czy to moze byc plyta glowna czy pamiec ram ???

 

kropki nie sa w stalym miejscu czyli jesli np. na jakiejsc ikonie jest kropka i przesuwam ikone kropka tez sie przesuwa..........

bardzo dziwne

 

EDIT

 

Jeszcze dziwniejsza sprawa !!!!!!!!!! jakprzełączyłem z DVI na D-SUB wszytsko jest OK ??????????? sam juz glupi jestem !!!!!!!!!!

jak wracam na DVI znowu czerwone kropeczki w 32 bitowym kolorze !!!

 

EDIT 2

 

Widać nikt niema pomysłu co to moze byc za dziwna sprawa :(

ale pytanko czy to moze byc cos z kablem DVI ?? szkoda mi kasy zeby kupic drugi tylko na sprawdzenie

jak sie uszkadzal kabel dsub to objawy byly proste zanik jakiegos koloru skladowego

ale nieznam objawow uszkodzenia kabla DVI (w koncu to cyfrowy sygnal :)

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...