Skocz do zawartości
adiksw

Aqq - 2 Monitory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 monitory i używam AQQ i mam problem. Mam je ustawione w trybie DualView czyli jest 1 domyślny a drugi to pusta dodatkowa przestrzeń i mogę na niego przeciągać okno itd.

 

Wszystko działa dobrze, otwiera się na tym domyślnym ale AQQ nie. Okno główne owszem otwiera się na domyślnym ale już rozmowy, ustawienia, no wszystko inne z AQQ otwiera się na tym dodatkowym ekranie - to jest bardzo uciążliwe.

 

Zna ktoś jakiś rozwiązanie? Jakaś wtyczka do AQQ albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phi... to ja mam większy problem, bo mi się okna rozmowy konnekta otwierają tak, że sa gdzies poza ekranami, muszę potem dać prawym na taskbar i przesuń, potem przesunąć kursorem okno - pojawia się na ekranie.. i wtedy mam okno rozciagnięte na szerokość 2 ekranów i muszę je zresajzować jeszcze... to jest dopiero uciążliwe a autorom coś się nie chce tego poprawić :D

 

Niestety jak się źle oprogramuje aplikację to nie działa dobrze na 2 monitorach...

 

Zna ktoś na to rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ja zrozumiałem - jak klikniesz ppm na pasku zadań to masz jakieś opcje?? Ja jak kliknę to nie mam żadnych. Jak by była opcja przesuń to jeszcze by mogło być bo bym nie musiał włączać tamtego monitora za każdym razem ale nie mam jej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...