Skocz do zawartości
DziubekR1

Biostar Tforce 965pt Vs Evga 650i Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam na chacie obie plytki, zamontowana jest EVGA, a zeby przetestowac Biostara musialbym rozmontowywac, przeinstalowywac itd., a mi sie nie chce, dlatego najpierw spytam, ktora plytka Waszym zdaniem lepsza ?

W sumie to na EVGA nie narzekam, wrecz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony :) Troche boli 2,1V na Mem, ale z drugiej strony Biostar ma 2,2V wiec bez roznicy. Ale Biostar ma znowu bardzo fajne przyciski na plycie od Power i Reset, dobra sprawa.

Kazda plytka ma swoje plusy i minusy, ale ktora Waszym zdaniem lepsza ? Ktora zostawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak te pamięci będą latały na tej płytce, z nie wszystkimi dobrze ta płyta współpracuje, dodam tylko że na biostrze bez problemu idzie podnieść napięcie na pamięciach powyżej 2.2v (potek mod w temacie o płycie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na najzwyklejszych corsarzach 667 value, dałem radę 450mhz wyciągnąć( stabilnie botowały na więcej), także nie wiem z kąd twoje problemy, ale fakt że płytka kocha mikrony d9 i to na nich 500fsb można zrobić bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale na micronach d9 dobiłem na 460mhz na e2140 ... :) a na kingshitach 667mhz cl5 max 350 nie ważne jakie timingi i woltaż :damage_wall: ale i tak nie był komp dla mnie , więc nowi użytkownicy i tak są zadowolenie z 2.8ghz z standardowych 1.6ghz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...