Skocz do zawartości
MILANS

Laptop Do 2000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś taniego notebooka do 2 tyś zł. Wymagania? Musi być nowy. Będzie wykorzystywany przez kobiete do normalnych domowych zastosowan (nikt na nim nie bedzie grał). Mam na oku coś co minimalnie przekracza budżet:

 

NOTEBOOK NTT CORRINO 607I *15,4/T2450/1024MB/120GB/DVDSM/WL/Linux

Przekątna ekranu: 15.4 cali Rozdzielczość: WXGA Glare (1280x800, 16:10) Procesor: Intel Core Duo T2450 (2 GHz, 2MB cache) Chipset: Via VN896 + VT8237A Pamięć operacyjna: 1024MB Napęd: Czytnik Kart 7 w 1 (MMC/RSMMC/MS/MS Pro/MS DUO/SD/Mini-SD) , DVD Dual Karta graficzna: zintegrowana: VIA Unichrom Pro 3D/2D Audio: mikrofon , wbudowane 2 wysokiej jakości głośniki stereo , zgodny AC\'97 Dysk twardy: 120GB Porty: 1xS/PDIF , Express Card , Kensington-Lock , LAN , Line in , Mic-in , Modem , USB 2.0x3 , VGA out , Wyjście słuchawkowe Sieć: 10/100Mbps , 802.11 bg System Operacyjny: Linux Szerokość: 360 mm Głębokość: 267 mm Wysokość: 25.4 mm Gwarancja: 24 miesiące door-to-door (max. 26 miesięcy od daty prod.) Ciężar: 2.6 kg

 

Pytanie - Co możecie powiedziec o marce CORRINO ? czy to dobry sprzęt (no chociaż w miare dobry :P ?) Proszę starajcie się nie przekraczać budżetu bo szczerze powiedziawszy wynosił on 1800-1900 zł a i tak juz został przekroczony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podepne pod temat kolegi

 

szukam czegos podobnie najlepiej 1800zl ewentualnei do 2000zl

 

mam 4 zalozenia, nie wiem czy realne

*laptop ma byc typowo do noszenia na uczelnie wiec przyda sie dobra bateria albo opcja dodanie drugiej

*z gierek to zeby latal Q3 CS i ET ale to chyab na kazdym lapku powinno biegac

*zeby bylo te 512 MB ramu

* no i gwarancja ... czemu wiekszosc lapkow ma po 12 miesiecy :/ ja bym wolal 24 .. no chyba ze w takich firmach jak Dell czy Hp jak cos nie jest walniete na starcie to sie nie popsuje ... a moze nie trzeba sie bac awarii w laptopach? (to mnie stresuje w PC sobie go otwieram i widze co sie dzieje a z lapkiem to juz inna bajka :/)

 

Milans mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze sie podlaczylem ;)

Edytowane przez leiber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...