Skocz do zawartości
case

riva tnt2

Rekomendowane odpowiedzi

maja. przynajmniej wszystkie, ktore widzialem maja. Starsze tnt, np. Vanta maja raczej AGP2x, ale m64 i inne tnt2 powinny byc na AGP4x. Chyba?

m64 i tnt2 na 100% maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie stety posiadam (ale juz nie długo zmieniam :twisted: ) to g.o.w.n.o zwane m64 i ma agpx4

 

 

 

 

a na athlonie 900 i zamiast tego xp1600 (i reszta to co w podpisie) to w 3dm2001 wycisnolem 1433pnkty 145/190 dalej juz sie 3d mark nie odpalal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz tez zmienial rivke tnt 2 m64 32mb na gf 4 ti 4200 64/128 mb albo jakiegos radka 9100 zalezy czy mi starczy na gf 4 ti 4200 :)

ja bym na twoim miejscu poczekał z 1 miesiac (tak jak ja to robie) wlasnie weszly na rynek nowe modele radkow a 12 marca zaczyna sie cebit wiec moim zdaniem warto poczekac te 2 /3 tygodnie i kupic se cos lepszego lub tanszego jak kto woli

 

P.S ino mi nie wyjezdzajcie z haslami w stylu " tak mozna czekac do usranej smierci" 2 /3tygodnie gora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj takiego skoku na wstepie nie bedzie.

Pamietaj, ze sprzet jest z magazywnow, a tam ceny stoja. Nowe dostawy dopiero beda tansze, czyli .... miech, moze dwa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to zadna roznica czy tnt cz mx2 przeciez poza kłejkiem w nic nie pograsz :)

Jak nie jak tak, na MX200 gram we wszystkie nowe gry i jest w miarę (wiem że to pojecie wzgledne) ok.

TNT2 i M64 powinny mieć AGPx4 ale czasem nie miały (zależy jaki producent), najlepiej sprawdzić po wycięciu (albo w innym kompie obsługującym AGPx2 i x4) To ważne bo jak chcesz tę kartę wsadzić na nowe mobo takie z AGPx4 tylko to jeśli będzie x2 to płyta może "powiedzieć" papa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rivke na agpx4 (łłłeeeeeeeeeeee) ale nieźle się kręci. 125/150@160/190 i nie ma krzaczorków!!!

Wynik w 3dmarkach mam do D***.

Przez proca i pamiątki (durek 800 i 128 sdram) ale jak włącze na inym (lepszym :twisted: ) to se nieźle daje rade.

 

 

 

 

CHCE KTOŚ KUPIĆ RIVE??? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...