Skocz do zawartości
ptaku666

Blue Screeny W Win Xp Sp2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wszystko zaczeło sie pare dni temu, nie wiadomo z jakiej parafii zaczęły mi wyskakiwac niebieskie ekrany w windowsie. Poczatkowo zdazalo sie to spordycznie, póżniej natomiast coraz czesciej. Na poczatek pogrzebalem w biosie i przeinstalowalem sterowniki od czipsetu i jakies 2h bylo dobrze. Jak BSOD znowu zaczely sie pojawiac pomyslalem o formacie, i tez go zrobilem. Ale juz podczas instalowani sterownikow do sprzetu znowu pojawil sie niebieski ekran. Pomyslalem zeby wyjac jedną z dwoch kostek ramu, tak tez zrobilem - nie przynioslo to jednak efektu dlatego wlozylem ja spowrotem i wyjalem inna kostek. Wrocielm do instalacji sterownikow, wszystko zainstalwoalm, robilem rozne rzeczy i nic sie nie dzialo. Myslalem ze znalazlem winowajce ale po jakis 4h uzytkowania kompa podczas rozmowy na GG znowu ujzałem niebieski ekran :( Tak sie składa ze te blue screeny zaczely sie pojawiac kiedy kupilem sobie nowy monitor (LG L192WS - LCD) ale mysle ze to tylko zbieg okolicznosci ...... :blink:

NIe wiem juz co robic, czy moze jest tak ze obydwie kostki ramu ulegly zniszczeniu ? ale jakim cudem ? Odnosnie kody bledow to zdazaly sie naprawde przerozne dlatego nie bede wymieniał bo nie jest to jeden i ten sam blad tylko prawie zawsze inny....

 

Mam Windowsa Xp sp2

 

PS: teraz zauwazylem ze np czasami same wylacza mi sie GG podczas jego uzytkowania czy np progDVB program do karty satelitarnej ....

 

 

 

Robilem test pamieci programem memtest 3.5 znalazl mi bledy, wiec wychodzi ze obydwie pamieci są popsute ... Tylko jak by ktos mi mogl wyjasnic jak z dnia na dzien mogla sie zepsuc pamiec ? i to az dwie kostki ?

Edytowane przez ptaku666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...